50 найдорожчих автомобілів у світі в 2023 році

Коли справа доходить до гіперкарів високого класу та надшвидких суперкарів, насамперед слід згадати кілька компаній: Bugatti, Ferrari, Koenigsegg, Rimac та Pagani, серед інших. Ці виробники зарекомендували себе як лідери в області суперкарів та гіперкарів, пропонуючи своїм найбагатшим клієнтам найшвидші, найрідкісніші, найкрасивіші – і в даному випадку – найдорожчі автомобілі на планеті.

Але щоб з’ясувати, який з цих недоступних для більшості автомобілів є найдорожчим, motor1 переглянули аркуші рахунків-фактур та виявили 50 автомобілів вартістю 1 мільйон доларів або більше. До групи входять гібридні кабріолети Ferrari, американський король швидкості, кілька електричних гіперкарів і два єдині у своєму роді автомобілі Rolls-Royce, побудовані для королівської родини.

Ціни, вказані тут, є цінами нових автомобілів. Таким чином, не враховувались аукціонні автомобілі, такі як Ferrari 250 GTO, або продаж вживаних автомобілів за завищеними цінами. Але не хвилюйтеся, тут ще є машини вартістю сотні мільйонів, щоб підігріти ваш апетит.

De Tomaso P72

фото: motor1

De Tomaso P72 – це, по суті, визначення краси. Суперкар дебютував на Фестивалі швидкості в Гудвуді в 2019 році з двигуном Ford V8 з надувом потужністю 700 кінських сил. P72 ознаменував собою повернення бренду DeTomaso після майже 30-річної перерви, і якщо ви хочете його, він коштуватиме вам щонайменше 1,3 мільйона доларів.

Ferrari LaFerrari

фото: motor1

Ціна: 1,4 мільйони доларів.

Новий Ferrari LaFerrari вартістю 1,4 мільйона доларів насправді є одним із найдоступніших суперкарів у цьому списку. Це вигідна угода у порівнянні з найдорожчим автомобілем тут. Дебютувавши в 2013 році з 950 гібридними кіньми (708 кіловат) і максимальною швидкістю близько 220 миль на годину (354 кілометри на годину), це, як і раніше, найшвидша і найпотужніша серійна модель Ferrari на сьогоднішній день. У період з 2013 по 2016 рік компанія збудувала всього 499 екземплярів купе.

Pagani Huayra

фото: motor1

Ціна: 1,4 мільйони доларів.

Безперечно, один з найкрасивіших автомобілів у цьому списку, новий Pagani Huayra коштував 1,4 мільйона доларів. Як і LaFerrari, Pagani випустила Huayra у вкрай обмеженій кількості. У період з 2012 по 2018 рік компанія вручну побудувала всього 100 одиниць купе, а в період з 2017 по 2019 рік – ще 20 версій моделі BC в 720 кінських сил (537 кіловат).

McLaren Elva

фото: motor1

Ціна: 1,7 мільйонів доларів.

McLaren Elva — один із останніх доповнень до легендарної спадщини британського виробника суперкарів. В Elva 804 кінські сили і 590 фунт-фут моменту, від свого 4,0-літрового двигуна V8 з подвійним турбонаддувом. Спочатку McLaren анонсувала всього 399 екземплярів, але пізніше компанія скоротила цей показник до ще мізерніших 249 екземплярів. У будь-якому випадку, більшості з вас ніколи не дістанеться такої — Elva коштує 1,7 мільйона доларів.

Czinger 21C

Ціна: 1,7 мільйонів доларів.

фото: motor1

Можливо, ви ще не знаєте ім’я Czinger, але цей каліфорнійський бутік-автовиробник створив суперкар 21C вартістю 1,7 мільйонів доларів. Маючи потужність 1250 кінських сил завдяки 2,9-літровому двигуну V8 з подвійним турбонаддувом, 21C може розігнатися до 60 миль на годину за 1,9 секунди, а його максимальна швидкість становить близько 481 милі на годину.

Ferrari Monza 

фото: motor1

Ціна: 1,7 мільйонів доларів.

Як і McLaren Elva без даху, Ferrari Monza SP1 та SP2 призначені для їзди на свіжому повітрі. Як випливає з назви, SP1 – це одномісний варіант, тоді як у SP2 достатньо місця, щоб взяти з собою друга. Обидва автомобілі оснащені одним і тим же безнаддувним 6,5-літровим двигуном V12 потужністю 809 кінських сил і моментом, що крутить, 530 фунт-футів.  До речі, для покупців зі США, жодна з цих моделей не дозволена до експлуатації в США. Але якщо у вас є кошти, щоб дозволити собі автомобіль вартістю 1,75 мільйона доларів, потрапити на трасу, мабуть, у будь-якому разі не буде проблемою.

Gordon Murray T.33

фото: motor1

Ціна: 1,7 мільйонів доларів.

Другий і більш доступний суперкар в новій лінійці Gordon Murray – T.33. Маючи 607 кінських сил завдяки безнаддувному 3,9-літровому V12, T.33 розвиває неймовірні 10 500 об/хв. З ціною близько 1,7 мільйона доларів за поточними коефіцієнтами конверсії компанія Gordon Murray Automotive обіцяє продавати цей автомобіль у всьому світі як з правим, так і з лівим кермом. І як не дивно, вже все розпродано.

Koenigsegg Gemera

фото: motor1

Ціна: 1,7 мільйонів доларів.

Gemera, одна з двох моделей Koenigsegg у цьому списку, насправді є першим чотиримісним автомобілем шведського виробника суперкарів. Але це не означає, що це якийсь сімейний автомобіль. З 2,0-літровим двигуном з подвійним турбонаддувом під капотом та трьома електродвигунами Gemera має потужність 1700 кінських сил та розганяється до сотні всього за 1,9 секунди. Компанія планує побудувати лише 300 таких машин, кожна з яких коштуватиме щонайменше 1,7 мільйона доларів.

Zenvo TSR-S

фото: motor1

Ціна: 1,7 мільйонів доларів.

Родом із Данії, Zenvo TSR-S дебютував у 2018 році на автосалоні в Женеві як найекстремальніший варіант у репертуарі стартапу суперкарів. Маючи 5,8-літровий двигун V8 з подвійним наддувом, TSR-S виробляє 1177 кінських сил і розганяється до 100 км/год всього за 2,8 секунди. Будьте готові заплатити щонайменше 1,7 мільйона доларів, щоб отримати у свої руки цей потужний і обмежений суперкар.

Hennessey Venom GT

фото: motor1

Ціна: 1,8 мільйонів доларів.

Hennessey Venom GT став рекордсменом, розігнавшись до 265,7 миль на годину під час світового рекорду. Але новий F5 планує перевершити свого попередника з максимальною розрахунковою швидкістю в 311 миль на годину, і разом з цим йде і більш висока ціна. За даними компанії, Venom F5 коштує від 1,8 мільйона доларів, що робить його трохи дорожчим, ніж його попередник за 1,2 мільйона доларів.

Bentley Bacalar

фото: motor1

Ціна: 1,9 мільйонів доларів.

Порівняно з Bentley Bacalar, випущеним лише 12 одиниць, деякі з «обмежених» автомобілів у цьому списку виглядають численними. Хоча розкішний дизайн автомобіля може бути першим, що приверне вашу увагу, Bacalar також не програє з погляду продуктивності. Завдяки фірмовому турбованому 6,0-літровому двигуну W12 Bentley цей автомобіль розвиває потужність 650 кінських сил і момент, що крутить, 664 фунт-фут. Якщо у вас завалялися зайві 1,9 мільйона доларів і ви думаєте про покупку, ви вже запізнилися – Bentley каже, що кожен екземпляр тепер у руках клієнтів.

Hispano Suiza Carmen Boulogne

фото: motor1

Ціна: 1,9 мільйонів доларів.

Назвати Hispano Suiza Carmen Boulogne було б красивим… перебільшенням. Але цей суперкар дебютував у США цього року на конкурсі елегантності на острові Амелія. Він може похвалитися електричною трансмісією потужністю 1114 кінських сил та часом 0-60 за 2,6 секунди. Зображена тут версія Boulogne — легша і потужніша з двох коштує близько 1,9 мільйона доларів.

Bentley Mulliner Batur

фото: motor1

Ціна: 2,0 мільйонів доларів.

Наближається ера електромобільності. Bentley заявляє, що до 2030 він стане повністю електричним автовиробником. Але перш ніж люксовий бренд повністю перейде на живлення від акумуляторів, Mulliner Batur допомагає стильно вивести культовий двигун W12. Завдяки 710 кінським силам цього двигуна з подвійним турбонаддувом Batur є найпотужнішим Bentley за всю історію. А оскільки в усьому світі випущено лише 18 екземплярів, Batur коштує колосальні 2,0 мільйона доларів.

Deus Vayanne

фото: motor1

Ціна: 2,0 мільйонів доларів.

Deus Vayanne, можливо, не є повністю електричним (поки що), але повністю електричний гіперкар дебютував раніше цього року з потужністю 2200 кінських сил, часом розгону до 60 трохи менше 2,0 секунд та розрахунковою максимальною швидкістю 248 миль на годину. Deus планує побудувати 99 екземплярів Vayanne, перші кілька екземплярів надійдуть у продаж у 2025 році.

SSC Tuatara

фото: motor1

Ціна: 2,0 мільйона доларів*

Незважаючи на те, що спочатку компанія SSC була оповита суперечками, на своєму гіперкарі Tuatara все ж таки вдалося розігнатися до 282,9 миль на годину, побивши світовий рекорд. Але Tuatara є не лише одним із найшвидших автомобілів на планеті, а й одним із найдорожчих. Вартість цієї швидкості оцінюється приблизно в 2,0 мільйона доларів для базової моделі Tuatara, випущеної всього 100 екземплярами по всьому світу.

Lotus Evija

фото: motor1

Ціна: 2,1 мільйон доларів.

З новим спортивним автомобілем Emira та електричним позашляховиком Eletre Lotus знаходиться на межі повернення. Автовиробник планує випустити низку нових продуктів протягом наступних кількох років, частиною цієї стратегії є топова модель Evija. Цей суперкар коштує 2,1 мільйона доларів і виробляє майже 2000 кінських сил за допомогою чотирьох електродвигунів. Lotus планує побудувати лише 130 дорожніх екземплярів Evija.

Aston Martin Vulcan

фото: motor1

Ціна: 2,3 мільйони доларів.

Як і декілька інших автомобілів у цьому списку, Aston Martin Vulcan був особливим лише для треку. Британський суперкар дебютував у світі в 2015 році, оснащений безнаддувним 7,0-літровим двигуном V12 потужністю 820 кінських сил, всього було випущено всього 24 екземпляри по всьому світу. Потім була ще більш орієнтована на трек модель AMR Pro, але навіть базовий Vulcan був дорогим товаром, що коштував близько 2,4 мільйона доларів із заводу.

Delage D12

фото: motor1

Ціна: 2,3 мільйони доларів.

Можливо, ви вже чули про Delage раніше. На початку 1900-х цей французький автовиробник конкурував на трасі з Bugatti та Ferrari. Тепер Delage повернувся з чудовим новим гіперкаром, який отримав назву D12. Оснащений 7,6-літровим двигуном V12, новий D12 видає понад 1010 кінських сил та коштує 2,3 мільйона доларів.

McLaren Speedtail

фото: motor1

Ціна: 2,3 мільйони доларів.

Скільки б ви заплатили за найшвидший серійний McLaren? Ну, принаймні 2,3 мільйона доларів. Завдяки бензиново-електричній гібридній трансмісії V8 потужністю 1035 кінських сил Speedtail розвиває максимальну швидкість 250 миль на годину і здатний розігнатися до 186 миль на годину всього за 12,8 секунд — на 2,7 секунд швидше, ніж P1. На жаль, якщо у 2020 році ви не отримали жодної новинки, вам доведеться викласти серйозні гроші на ринку старих автомобілів. McLaren побудувала лише 106 екземплярів.

Rimac Nevera

фото: motor1

Ціна: 2,4 мільйони доларів.

Rimac Nevera бере титул найдорожчого електромобіля з ціною 2,4 мільйона доларів, але всього на кілька сотень тисяч доларів у порівнянні з наступним найдорожчим електричним суперкаром. Маючи потужність 1914 л. Ті, кому пощастить замовити такий, мають побачити його на під’їзній доріжці до кінця 2022 року.

Pagani Utopia

фото: motor1

Ціна: 2,5 мільйонів доларів.

Спершу з’явилася Zonda, потім Huayra, а тепер і Pagani Utopia. Маючи потужність 852 кінських сили і доступну семиступінчасту механічну коробку передач, Utopia є найпотужнішим дорожнім Pagani з коли-небудь вироблених, і в усьому світі випущено всього 99 екземплярів. Вартість однієї складає 2,5 мільйона доларів.

Pininfarina Battista

фото: motor1

Ціна: 2,5 мільйонів доларів.

Вдало названа на честь засновника компанії Баттіста Фаріна, Pininfarina Battista забезпечує таку продуктивність (і ціну!), що її тезка може пишатися. Представлений на Женевському автосалоні в 2019 році Battista повністю електричний, його потужність складає 1827 кінських сил. Якщо час звичайного суперкара від 0 до 60 здається вам занадто неквапливим, компанія каже, що Battista доставить вас туди за 2,0 секунди. Pininfarina планує побудувати 150 екземплярів Battista вартістю 2,5 мільйона доларів кожен.

Ferrari FXX K Evo

фото: motor1

Ціна: 2,6 мільйонів доларів.

Звичайно, ви могли б купити звичайний LaFerrari (який також потрапив у список нижче), але навіщо задовольнятися таким звичайним суперкаром, якщо натомість ви можете забрати додому цю гоночну версію? Звісно, Ferrari FXX K Evo вийшов у 2017 році, і його продаж давно пройшов. Але коли він був новим, цей 1036-сильний Ferrari порвав трасу своїм безнаддувним двигуном V12 та агресивною аеродинамікою.

Gordon Murray T.50

фото: motor1

Ціна: 2,6 мільйонів доларів.

Якщо ім’я Гордона Мюррея здається вам знайомим, це тому, що саме він розробив дизайн легендарного McLaren F1. У наші дні містер Мюррей має власне підприємство з виробництва суперкарів, а красивий T.50 є перлиною лінійки. T.50 коштує 2,6 мільйона доларів і оснащений безнаддувним 4,0-літровим двигуном V12 потужністю 654 кінські сили. Сам автомобіль важить всього 2174 фунти, а при вазі 392 фунти у T.50 найлегший на сьогоднішній день двигун V12.

 

Lamborghini Countach

фото: motor1

Ціна: 2,6 мільйонів доларів.

Ім’я Countach може бути культовим, але чи воно коштує 2,6 мільйона доларів? Lamborghini сподівається, що саме стільки ви витратите на нову модель на базі Aventador. Дебютувавши в серпні 2021 року, Countach LPI 800-4 оснащений 6,5-літровим двигуном V12 з легким гібридним приводом, який дає йому колосальні 803 кінські сили, що дозволяє розганятися до сотні за 2,8 секунди і розвивати максимальну швидкість. година.

Mercedes Project One

фото: motor1

Ціна: 2,7 мільйонів доларів.

Mercedes вже давно обіцяє серійну версію гіперкара Project One. Перше офіційне оголошення було зроблено у березні 2017 року, перш ніж того ж року дебютувала перша концепція. Але після майже п’яти років дражнилок здається, що Project One нарешті з’явиться на дорогах загального користування. І коли це станеться, гібридний гіперкар матиме потужність понад 1200 кінських сил (895 кіловат) і ціну 2,7 мільйона доларів.

Aston Martin Victor

фото: motor1

Ціна: 3,0 мільйонів доларів.

Співробітники Aston Martin дещо знають про ексклюзивні автомобілі, і Victor може бути найексклюзивнішим проектом британського бренду на сьогоднішній день. Заснований на платформі One-77, Victor використовує деталі від кількох донорів Astons, включаючи трековий проект Vulcan і готується до випуску Valkyrie. І якщо говорити про обмежений випуск — Victor є єдиним у своєму роді і, за чутками, коштує майже 3 мільйони доларів.

Родстер Hennessey Venom F5

фото: motor1

Ціна: 3,0 мільйона доларів

Той самий гіперкар Hennessey Venom F5, який ми всі знаємо та любимо, але з меншим дахом. Родстер F5 оснащений тим же 6,6-літровим двигуном V8 з подвійним турбонаддувом, що і купе, потужністю 1817 кінських сил і моментом, що крутить, 1193 фунт-фут. Hennessey оцінює максимальну швидкість понад 300 миль на годину, але якщо ви хочете її, це буде коштувати вам щонайменше 3,0 мільйонів доларів.

Koenigsegg Jesko

фото: motor1

Ціна: 3,0 мільйонів доларів.

Koenigsegg Jesko, крім того, що є найшвидшим автомобілем, створеним компанією на сьогоднішній день, також є найдорожчим. Гарний гіперкар вартістю 3,0 мільйона доларів з коробки має потужність 1600 кінських сил завдяки всюдисущому 5,0-літровому двигуну V8 з подвійним турбонаддувом. Моделі Absolut і теоретично Jesko зможуть розвивати швидкість 300 миль на годину.

Aston Martin Valkyrie

фото: motor1

Ціна: 3,2 мільйони доларів.

Майбутній гібридний гіперкар Aston Martin ще навіть не з’явився на ринку, але Valkyrie за 3,2 мільйони доларів вже продана. Хоч би що це коштувало, Aston Martin офіційно не опублікував ціни. За оцінками, гіперкар може коштувати від 2,6 до 3,9 мільйона доларів, але магічним числом здається 3,2 мільйона доларів. У будь-якому випадку ця машина вражає. Його 6,5-літровий V12 від Cosworth видає 1160 кінських сил (865 кіловат) і 664 фунт-фути (900 Нм) крутного моменту, що означає, що його максимальна швидкість має бути більше 200 миль на годину (321 кілометр на годину). Компанія побудує всього 150 екземплярів стандартної Valkyrie, а пізніше буде випущена модель AMR обмеженим тиражем 25 екземплярів.

Lykan Hypersport

фото: motor1

Ціна: 3,4 мільйони доларів.

Дубайська компанія W Motors вразила світ своїм стильним суперкаром Lykan Hypersport у 2013 році. Завдяки титановим світлодіодним фарам з 420 15-каратними діамантами та голографічному дисплею на центральній консолі не дивно, що новий автомобіль став третім найдорожчим автомобілем. Тут він посідає шосте місце у нашому списку, але це все ще дикий гіперкар із потужним серцем; 3,7-літровий шестициліндровий двигун з подвійним турбонаддувом під капотом видає 780 кінських сил (581 кіловат) і 708 (960 ньютон-метрів) моменту, що крутить.

W Motors McLaren Solus

фото: motor1

Ціна: 3,5 мільйона доларів

Одне місце, 829 кінських сил та максимальна швидкість понад 200 миль на годину. Новий McLaren Solus настільки близький, наскільки це можливо, до заводського автомобіля Формули-1, оснащеного 5,2-літровим безнаддувним двигуном V10, який розганяється до 100 км/год всього за 2,5 секунди. За оцінками, McLaren Solus коштуватиме вам приблизно 3,5 мільйона доларів.

Pagani Huayra Roadster BC

фото: motor1

Ціна: 3,5 мільйонів доларів.

Pagani випустила родстер-версію Huayra BC. Минулого року компанія офіційно представила Huayra Roadster BC, топлес-монстра потужністю 800 кінських сил (597 кіловат) і моментом, що крутить, 774 фунт-фут (1049 ньютон-метрів). Дещо дивно, що Pagani дав родстеру на 50 кінських сил більше, ніж його побратим-купе, запустивши свій 6,0-літровий V12 з подвійним турбонаддувом від AMG.  Власники повинні почуватися комфортно, знаючи, що їхній автомобіль дуже рідкісний. Pagani обмежує виробництво всього 40 екземплярами за ціною 3,5 мільйона доларів кожен.

Bugatti Chiron Pur Sport

фото: motor1

Ціна: 3,6 мільйонів доларів.

Bugatti Chiron Pur Sport – ще одна новинка Женевського автосалону, якої ніколи не було. Це спеціальна версія Chiron з акцентом на аеродинаміку, зниження ваги та розподіл потужності. Під капотом той же 8,0-літровий двигун W16 з чотирма турбінами, але тепер він працює в парі з автоматичною коробкою передач, що перекалібровано. У той час як пікова потужність залишається незмінною на рівні 1500 кінських сил (1103 кВт), червона риса оборотів була встановлена на 200 об/хв вище, до 6900 об/хв. Pur Sport також має злегка перероблений кузов із збільшеним заднім крилом та більш аеродинамічною передньою панеллю. Вартість Bugatti починається від 3,6 мільйона доларів.

Lamborghini Sian 

фото: motor1

Ціна: 3,6 мільйонів доларів.

Багато в чому Sian являє собою міст у майбутнє Lamborghini. Хоча він заснований на Aventador SVJ, цей дико виглядаючий Lambo є першою серійною електрифікованою пропозицією бренду. На додаток до 6,5-літрового V12 від SVJ, Sian використовує 48-вольтову м’яку гібридну систему. Загальна потужність системи складає 819 кінських сил (611 кіловат), що також робить його найпотужнішим Lamborghini за всю історію. Як підтверджують 63 автомобілі, що застрягли з обох боків крила Sian, Lamborghini випустить лише 63 одиниці. І кожен із них коштуватиме набагато дорожче, ніж Aventador SVJ — 3,6 мільйона доларів.

Koenigsegg CC850

фото: motor1

Ціна: 3,7 мільйонів доларів.

Koenigsegg CC850 був, звичайно, сюрпризом, але довгоочікуваним. Запозичуючи 5,0-літровий двигун V8 з подвійним турбонаддувом у Jesko, він розвиває потужність до 1385 кінських сил і 1022 фунт-фут моменту, що крутить, з так званою трансмісією «TWMPAFMPC», яка перемикається (каламбур) між ручним і автоматичним режимом. Звичайно, всі ці високопродуктивні технології коштуватимуть вам гроші; CC850 починається з 3,7 мільйонів доларів.

Bugatti Chiron. Super Sport 300+

фото: motor1

Ціна: 3,9 мільйонів доларів.

Раніше цього року Bugatti привернула колективну увагу автомобільного світу, оголосивши, що подолала бар’єр 300 миль на годину з модифікованою версією Chiron. Super Sport 300+ – це дорожня версія цього автомобіля, створена для святкування цієї події. Модель Super Sport 300+, випущена всього 30 екземплярами, є красивою версією Chiron з плавним, слизьким кузовом і милим смугастим мотивом. Незважаючи на те, що серійний автомобіль розігнався до 304,8 миль на годину, Bugatti обмежує швидкість свого Chiron 300+ до 273 миль на годину у режимі максимальної швидкості.

Lamborghini Veneno 

фото: motor1

Ціна: 4,5 мільйонів доларів.

Lamborghini побудувала лише 14 екземплярів Veneno на базі Aventador у період з 2014 по 2015 рік. Кожен із них коштував близько 4,5 мільйонів доларів, залежно від специфікації, і був доступний як у конфігурації з відкидним верхом, так і у вигляді купе. Під капотом Lamborghini встановлена потужніша версія 6,5-літрового двигуна V12 від Aventador, який тепер видає 740 кінських сил (552 кіловати) і 509 фунт-футів (609 ньютон-метрів) крутного моменту, що дає йому можливість розганятися до 6 миль на годину. (96 кілометрів на годину) за 2,9 секунди. На сьогоднішній день це найдорожчий новий Lamborghini.

Bugatti Bolide

фото: motor1

Ціна: 4,7 мільйонів доларів.

Випускається в дуже обмеженій кількості на кузові Chiron, не дивно, що трековий автомобіль Bugatti Bolide, один з 40, коштує так дорого. Гіперкар потужністю 1824 кінських сили вартістю 4,7 мільйона доларів має більшу потужність, ніж Chiron Super Sport 300+, і більш екстремальний кузов, що дозволяє йому долати такі траси, як Нюрбургрінг, в рекордно короткі терміни (теоретично). Bugatti каже, що Bolide зможе підкорити Кільце у рекордно короткі терміни.

Bugatti Mistral

фото: motor1

Ціна: 5,0 мільйонів доларів.

Bugatti Mistral стильно передає культовий двигун W16. Маючи потужність 1577 кінських сил і не маючи даху, Mistral бере краще від Chiron і запозичує елементи у Bolide та Divo, щоб створити справді унікальний родстер. Звичайно, Bugatti планує збудувати в США всього 99 екземплярів Mistral вартістю близько 5 мільйонів доларів, і всі вони вже враховані.

Pagani Huayra Imola

фото: motor1

Ціна: 5,4 мільйонів доларів.

Незважаючи на те, що нова Utopia знаменує собою наступний великий крок для Pagani, Huayra Imola має майже таку ж потужність завдяки 6,0-літровому двигуну V12 з подвійним турбонаддувом, що видає 827 кінських сил і 811 фунт-фут моменту, що крутить. Новий Huayra Imola оцінюється приблизно в 5,4 мільйона доларів, що робить його другим найдорожчим Pagani всіх часів.

Bugatti Divo

фото: motor1

Ціна: 5,8 мільйонів доларів.

Серед нещодавно представлених автомобілів Bugatti Divo є фаворитом працівників. Хоча він має багато спільного зі своїм більш дешевим (!) братом Chiron, Divo має багато переваг, щоб виправдати додаткові гроші. Додавши легші колеса, проміжний охолоджувач з вуглецевого волокна та прибравши деяку шумоізоляцію, Bugatti зробила Divo на 77 фунтів легше ніж Chiron. Хоча потужність не змінилася в порівнянні з 1500 поні Chiron (1119 кіловат), Divo має інше аеродинамічний налаштування, яке робить його на 8 секунд швидше на випробувальному треку Нардо. Bugatti виробляє 40 екземплярів автомобіля, кожен з яких коштує 5,8 мільйона доларів.

SP Automotive

фото: motor1

Ціна: 6,4 мільйонів доларів.

SP Automotive (скорочення від Spyros Panopoulos) — нове ім’я у світі гіперкарів, але 2000-сильний бренд вартістю 6,4 мільйона доларів, названий Chaos, вже вплинув. Базовий SP Automotive Chaos з 4,0-літровим двигуном V10 з подвійним турбонаддувом є одним з найдорожчих автомобілів у цьому списку, випереджаючи багато Lamborghini і Bugatti, але є ще дорожча версія цього автомобіля, яка коштує дивовижні 14,4 мільйона доларів. . Повідомляється, що ця версія має потужність 3000 л.

Pagani Codualunga

фото: motor1

Ціна: 7,4 мільйонів доларів.

Довгий список дорогих (нових) Pagani закінчується Codualunga. Натхненний італійським кузовобудуванням 1960-х років, приголомшливий зовнішній вигляд та інтер’єр у стилі стимпанк – не менш вражаючі – є лише частиною того, що робить цей Pagani таким дорогим. Під капотом знаходиться 6,0-літровий V12 з подвійним турбонаддувом, що виробляє 829 кінських сил і 809 фунт-фут крутного моменту, у поєднанні з семиступінчастою секвентальною коробкою передач для відчуття справжнього гоночного автомобіля. Вартість цього єдиного з п’яти Pagani складає 7,4 мільйона доларів.

Mercedes-Benz Maybach Exelero

фото: motor1

Ціна: 8,0 мільйонів доларів.

Як і багато інших до нього, Mercedes-Benz Maybach Exelero – єдиний у своєму роді. На замовлення Fulda, німецької дочірньої компанії Goodyear, для тестування своїх нових шин, Exlero дебютував у 2004 році. Mercedes побудував Exelero на основі Maybach і оснастив його тим же двигуном V12 із подвійним турбонаддувом потужністю 690 кінських сил (510 кіловат). і 752 фунт-фути (1020 ньютон-метрів) моменту. Максимальна швидкість вказана у 218 милях на годину (350 кілометрів на годину) та з поправкою на інфляцію, Exelero коштуватиме понад 10 мільйонів доларів у сьогоднішніх грошах.

Bugatti Centodieci

фото: motor1

 Ціна: 9,0 мільйонів доларів.

Bugatti представила Centodieci на торішньому автомобільному тижні в Пеббл-Біч, представивши світу ще одну надрідкісну і наддорогу модель. Обмежений тиражем всього 10 одиниць, автомобіль являє собою сучасне повернення Bugatti EB110. У той же час він покликаний відсвяткувати 110-річний ювілей Bugatti. Його унікальний стиль не змусить всіх закохатися в нього, але принаймні вам не доведеться турбуватися про те, що ви зустрінете ще один на дорозі. При ціні трохи менше 9 мільйонів доларів Centodiece є одним із найексклюзивніших автомобілів, коли-небудь створених.

Bugatti Chiron

фото: motor1

Ціна: 10,8 мільйонів доларів.

Хоча він може і не сильно відрізнятись від звичайного Chiron, Profilée буквально унікальний у своєму роді. Спочатку Bugatti побудувала його як тест для обмеженої серії моделей Profilée, але цей Chiron виявився єдиним прикладом. Маючи той же двигун W16 з чотирма турбінами потужністю 1476 л.

Rolls-Royce Sweptail

фото: motor1

Ціна: 12,8 мільйонів доларів.

Rolls-Royce, як і очікувалося, посідає два з трьох перших місць у цьому списку, а приголомшливий Sweptail, випущений у 2017 році, посідає третє місце. З монументальною ціною 13 мільйонів доларів на момент свого дебюту він був найдорожчим новим автомобілем за всю історію. З того часу його ціна була нижчою, але 453-сильний розкішний автомобіль, як і раніше, викликає захоплення.

Bugatti La Voiture Noire

фото: motor1

Ціна: 13,4 мільйонів доларів.

Унікальний Bugatti La Voiture Noire з ціною 13,4 мільйона доларів офіційно є найдорожчим новим Bugatti з коли-небудь створених. І це зрозуміло. Сучасна інтерпретація особистого Type 57 SC Atlantic Жана Бугатті, La Voiture Noire використовує той же 8,0-літровий двигун W16 із чотирма турбінами, що й Chiron, потужністю 1479 кінських сил. У нього шість – правильно, шість вихлопних патрубків, радикально нові колеса, агресивна, зроблена на замовлення передня панель і гігантський значок, що світиться ззаду, на якому написана назва бренду. Звичайно, цей єдиний у своєму роді Bugatti вже має будинок.

Rolls-Royce Boat Tail

фото: motor1

Ціна: 28,0 мільйонів доларів (оцінка).

Rolls-Royce повертається в кузовобудування з новим чудовим Boat Tail. Наступник приголомшливого Sweptail 2017 року, який сам по собі коштував 12,8 мільйона доларів, Boat Tail має унікальний двоколірний зовнішній вигляд, нестандартне високоякісне оздоблення всередині та навіть «хостинг-люкс» з холодильником для шампанського та вбудованими в парасольці від сонця. Хоча Rolls-Royce офіційно не оголошує ціни на такі одноразові збірки, як це, ходять чутки, що новий Boat Tail коштував колосальні 28 мільйонів доларів.

 

Джерело: motor1

Поділитись:
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі