Geely планує конкурувати з Tesla в преміум-сегменті електромобілів

Китайський концерн Geely, який володіє маркою Volvo і частиною акцій Daimler AG, анонсував запуск нового бренду «Zeekr», під яким планується випуск преміальних електричних автомобілів, які могли б скласти конкуренцію Tesla.

фото: unsplash

Як повідомляє Reuters, під брендом «Zeekr» мають намір випускати електромобілі на новій платформі Sustainable Experience Architecture (SEA), про яку було оголошено минулої осені.

Электромобильная платформа Geely SEA
Електромобільна платформа Geely SEA Фото: zgh.com

Geely, що базується в Ханчжоу, також планує широкий спектр маркетингових стратегій, спрямованих на встановлення більш тісних відносин з покупцями електромобілів.

 

Інші подробиці щодо нового бренду, офіційно поки не розголошуються, представники Geely від будь-яких коментарів відмовилися.

 

Багато традиційних автовиробників використовували новий бренд для випуску своїх електромобілів.

Суперники Geely, включаючи Great Wall та SAIC Motor, також представили свої нові автономні марки EV. У Geely  теж вирішили піти цим шляхом.

 

У відповідь на суттєве забруднення повітря і потепління клімату,  уряд Китаю активно просуває нові енергетичні транспортні засоби (NEV), такі як електромобілі, гібриди (бензиново-електричні автомобілі) та автомобілі на водневих паливних елементах, що викликає інтерес як у технологічних компаній, так і у інвесторів. 

 

За прогнозами Китаю, до 2025 року на частку NEV припадатиме 20% річних продажів автомобілів з приблизно 5% в 2020 році.

 

Джерело: reuters.com

Поділитись:
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі