General Motors оголосив про завершення виробництва моделі Chevrolet Bolt, але не відразу

Компанія Chevrolet припинить виробництво електрокара Bolt у 2023 році.
Перший в історії марки електромобіль відправляється у відставку – про це General Motors оголосив у ході конференції, присвяченої результатам діяльності концерну у першому кварталі цього року. Chevrolet Bolt, який випускався з 2016-го, безуспішно намагався конкурувати з Tesla Model 3 на ринку США, і тепер його життєвий цикл добігає кінця.

Bolt, хетчбек з 200-сильним електромотором і батареєю ємністю 60 кіловат-годин, з’явився на американському ринку в 2016 році з базовою ціною 36,6 тисяч доларів і прагнув стати масовим. У Chevrolet вірили, що доступний електрокар необхідний бренду, навіть незважаючи на те, що з продажу кожного екземпляра автовиробник втрачав від восьми до десяти тисяч доларів. Однак електрокари Tesla здавалися американцям привабливішими, і за обсягами продажів Bolt поступався Tesla Model 3.
У 2021 році Chevrolet Bolt оновився і обзавівся крос-версією з приставкою EUV (Electric Utility Vehicle).

Chevrolet Bolt EUV 2021 фото: autoevolution

Місткість батареї на той момент зросла до 65 кіловат-годин, а запас ходу збільшився з початкових 370 кілометрів до 416 кілометрів (у крос-версії він становив 402 кілометри). Bolt EUV відзначився тим, що став першим електрокаром Chevrolet, який отримав передовий автопілот Super Cruise другого рівня автономності, раніше доступний тільки для моделей Cadillac.

На початку 2023 року Bolt EV/Bolt EUV встановив новий квартальний рекорд продажів за весь час присутності моделі на ринку: 19,7 тисяч одиниць. Попит на електрокар зріс багато в чому завдяки податковим пільгам у розмірі 7,5 тисяч доларів.

фото: autoevolution

Виробництво Bolt EV/Bolt EUV завершиться наприкінці цього року.
GM робить ставку на більш сучасні моделі – електричні версії Equinox, Blazer та Silverado. Згідно з виробничим планом компанії, за першу половину 2023 року буде випущено 50 тисяч електромобілів.

 

Джерело: electrek

AvtoKasta