Європа бере курс на електробуси

До недавнього часу електробуси в європейських містах закуповували, по суті, перевізники за своєю ініціативою. Та й фінансову підтримку або пільги вони могли отримати лише від місцевих, максимум регіональних влад. Але тепер, схоже, ситуація змінюється: Європейська комісія схвалила просування екологічно чистих пасажирських транспортних засобів.

фото: media.daimler

Зовсім недавно прийняли політику по «просуванню автобусів на альтернативних видах енергії в пасажирських перевезеннях». Це означає, що урядам держав на території Європи настійно рекомендується на державному рівні підтримувати починання перевізників із закупівлі електробусів або автобусів, двигун яких працює на природному біометані. Причому мова не тільки про закупівлі, а й про організацію відповідної інфраструктури.

 

Мета програми – перехід до 2030 року половини парку пасажирського транспорту в Європі на метан або електрику. Для закупівлі нових транспортних засобів, переобладнання парків і т. Д. Вже до 2024 року планується виділити 1,25 млрд євро. Після 2025 го очікується виділення додаткових коштів.

 

Нагадаємо, як писав портал AvtoKasta, в рамках стратегії Drive Ukraine у Мінінфраструктури планують до 2030 року замінити весь громадський транспорт на електричний. 

 

А тут можете прочитати про міські електробуси китайської компанії BYD, про наші електробуси від “Електрона” і досвід Білорусі.

Джерело: autoreview

 

Поділитись:
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі