KRAINA 225 – концепт першого українського електричного суперкара

Українець Максим Шкіндер, який працює над дизайном спорткарів McLaren, створив проект першого українського електрокара KRAINA 225.

фото: krainaauto

«Що б ви сказали, якби на дорогах вашого рідного міста з’явився такий вітчизняний електрокар? Ми об’єднали зусилля з іншими талановитими фахівцями з України, які працюють за кордоном в автомобільних та IT компаніях, щоб показати, на що здатний колективний розум», – написав Максим Шкіндер.

фото: krainaauto

“Джерелом нашого натхнення став могутній АН-225, названий його творцями «Мрія», що означає «Те, що створене уявою, фантазією». Він є об’єктом захоплення для дітей та дорослих в усьому світі протягом останніх кількох десятиліть. Нашим прагненням стало творіння дещо близького до його значущості та унікальності, насамперед за своїм візуальним ефектом.”

фото: krainaauto

KRAINA 225 – це чотиримісний дводверний електромобіль довжиною близько 5 м.

фото: krainaauto

Головні особливості дизайну – стрімкий спадаючий силует, що робить машину схожою на купе, величезний скляний дах, відеокамери замість дзеркал заднього виду, ручки дверей, що ховаютья у кузов.

фото: krainaauto

Проект створено у приватному порядку, він не має відношення до компанії McLaren.

фото: krainaauto

Разом із Максимом над екстер’єром концептуального електромобіля працював дизайнер Антон Ніколаєв, а всього команда проекту налічує п’ять осіб (Володимир Панченко, Віталій Енес, Сергій Воронов).

Автор проекту повідомляє, що сам проект являється не комерційним, а спрямованим на експерименти та дослідження.

 

Джерела: krainaauto    rbc.ua

Поділитись:
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі