Кросовер Dacia Spring став бестселером в Італії серед електромобілів

Успіх багато в чому пояснюється досить бюджетним цінником, а також наявністю субсидій від італійського уряду на покупку авто.

 

Невеликий елеткрокроссовер Dacia Spring став бестселером в Італії за підсумками вересня цього року в своєму сегменті. Його придбали 1 876 осіб. Найближчий переслідувач Fiat 500 Elettrica знайшов 1 289 нових власників, а Tesla Model 3 зовсім трохи не дотягла до 1 тис. – 999 проданих машин.

 

фото: ddtuning

Популярність електрокарів в Італії зростає – у вересні на їх частку припало вже 8% від всіх продажів, в той час як гібридні машини захопили 36,5% від всього ринку. Новий Dacia Spring можна купити за 19 900 євро.

А за рахунок субсидій на покупку електрокарів ціна знижується до 15 740 євро. В Україні поки і близько немає таких цін на електрокари (якщо враховувати тільки нові авто). При цьому варто відзначити, що свою роль у подібній динаміці зіграло загальне зниження ринку через брак електроніки.

фото: ddtuning

 

Якщо говорити про період з початку січня по кінець вересня, італійці купили 2 497 нових Dacia Spring – це сьомий результат. Лідирує ж місцевий Fiat 500 з показником в 7 859 проданих машин. Другий рядок у Smart Fortwo, який розійшовся тиражем в 4 557 примірників, а доповнює ТОП-3 Tesla Model 3 (4 432 шт.).

фото: ddtuning

 

Італійський авторинок зараз знаходиться не в кращому стані. Дефіцит мікрочіпів привів до скорочення числа продажів, які у вересні скоротилися на третину до 105 000 екземплярів.

 

Якщо Dacia Spring в 4-му кварталі 2021 року продаватиметься так само успішно, то машина може увійти до трійки найпопулярніших електрокарів на італійському ринку за результатами 2021 року.

 

Джерело: car

Поділитись:
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі