Tesla назавжди блокуватиме можливість швидкісної зарядки для авто після ДТП

Стало відомо, що автовиробник буде назавжди відключати можливість заряджатися на швидкісних зарядках для розбитих в ДТП і відновлених електромобілів марки Tesla. Для України, де велика частина придбаних Tesla – це пошкоджені екземпляри, новина може серйозно стурбувати існуючих і потенційних власників електромобілів.

Так як купівля  нової Tesla для середньостатистичного українця затрудняється через фінансові причини, а в країні як і раніше відсутнє офіційне представництво Tesla і їх мережа зарядок, то покупка вживаного екземпляра чи не єдиний шанс щоб стати власникомTesla.

На відміну від тих же Nissan Leaf, які можна знайти за непоганою ціною в нормальному стані після дворічного лізингу в США, електромобілі Tesla в стані «злегка б / у» все ще занадто дорогі.

Бажаючи максимально заощадити, українці купують машини, які зазнали серйозних пошкоджень після аварій або “втонули”. Такі  Tesla потім відновлюються місцевими умільцями. Такі екземпляри і раніше мали проблеми з оновленням прошивки через недійсні сертифікати, так як Tesla виключала їх із свого списку підтримуваних автомобілів. А тепер після таких новацій,  ситуація стане ще гірше.

За даними одного з американських дилерів, Tesla оновила перелік правил з приводу чорного списку «непідтримки автомобілів» (Unsupported Vehicle Policy), доповнивши його рядком «Підтримка станцій Supercharger і / або швидкісних станцій зарядки інших мереж на відновлених електромобілях Tesla відключена назавжди».

У Tesla відзначають, що залишають за собою право деактивувати можливість швидкісної зарядки на будь-якому електромобілі бренду, який вважатимуть небезпечним.

Також автовиробник попередив, що до “чорного списку” екземпляр вноситься назавжди і цей статус не може бути змінений згодом.

До речі, різниця в часі між зарядкою на швидкісній зарядці і звичайною побутовою мережею – може відрізнятись в рази.  На Supercharger V3 потужністю 250 кВт батарея повністю заряджається всього за півгодини, а ось від побутових розеток процес може йти більше доби.

 

Джерело: Electrek

Поділитись:
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі