У Швеції побудували автосалон повністю зі снігу. Як виглядає автомобільна Лапландія?

Шведська компанія Polestar відкрила незвичайний шоурум у столиці Лапландії. Будівля повністю зроблена зі снігу, доставленого із сусіднього гірськолижного курорту.

Формою шоурум нагадує штаб-квартиру Polestar, але при цьому вдало поєднується з архітектурою фінського Рованіємі.

Шоурум виконаний у вигляді куба зі сторонами завдовжки 12 метрів та встановлений перед будинками міської адміністрації та міської бібліотеки столиці Лапландії.

фото: polestar

Сніг для будівництва доставили з гірськолижного курорту Оунасваара, розташованого поблизу. І після закриття крамниці наприкінці лютого його обіцяють відвезти назад.

фото: insideevs

Куб нагадує штаб-квартиру Polestar у шведському Ґетеборгу і вдало вписується в архітектурний стиль Рованіємі. Проектом післявоєнного відновлення міста керував Алвара Аалто, провідний представник модернізму у Північній Європі та майстер скандинавського дизайну. Він придумав план Рованіємі у вигляді оленячої голови та рогів, а також спроектував адміністративний та культурний центр та кілька житлових будинків. А ось сніг, як кажуть у компанії, просто відповідає кольоровій палітрі бренду, плюс нагадує про прихильність до стійкої економіки.

фото: insideevs

Товщина стін шоуруму – два метри. Усередині виставлений електричний ліфтбек Polestar 2 та різноманітні «запчастини», вирізані з льоду місцевими умільцями.

фото: insideevs

Магазин входить в експозицію виставки Arctic Design Week, яка відкриється наприкінці березня і знову просуватиме на світовій арені найкращі зразки північного дизайну. Щоб ще раз наголосити на екологічній складовій проекту, для всіх робіт зі зведення куба Polestar використовувала електричні вантажівки Scania.

 

 

Джерела: polestar  insideevs

Поділитись:
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі