Китайська компанія Meizu придумала відлякувач комарів для машин

Китайська технологічна компанія Meizu (Zhuhai Meizu Technology Co) збирається випустити свій перший пристрій для машин. Йдеться про незвичайний відлякувачі комарів зі складним, але гуманним принципом дії, радикально відрізняє його від звичних засобів боротьби з комахами.

Його головна «фішка» – в «розумній» системі, яка вміє відрізняти нешкідливих самців від самок, які і спричиняють основний дискомфорт.

depositphotos

Пристрій працює наступним чином: він «стежить» за тим, що відбувається в салоні автомобіля, щоб виявити присутність комарів. Потім, використовуючи ті ж зображення і звук, система визначає їх вид і стать, а також місцезнаходження в режимі реального часу.

 

Якщо комар виявляється самцем, його залишають в спокої, а от щодо самки запускають наступний ланцюжок дій. Пристрій випускає невелику кількість репелента через повітроводи клімат-контролю, заганяючи комара ближче до вікон. Після цього вікно відкривається і включається кондиціонер, виганяючи з салону і комаху, і залишки репелента.

 

 

Заявка на патент антикомарного пристрою була подана в червні, йдеться на китайському сайті news.mydrivers.com. Раніше Meizu повідомляла, що розробить інтелектуальну автомобільну систему Flyme For Car. Таким чином компанія збирається приєднатися до техногігантів-співвітчизників, які вирішили вступити в автомобільну галузь – наприклад, Xiaomi.

 

 

 

Джерела: news.mydrivers.com motor

Поділитись:
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі