Нова технологія Honda скануватиме мізки водіїв для безаварійного керування

Компанія Honda представила новий напрямок із розробки передових технологій безпеки для скорочення кількості смертельних випадків внаслідок ДТП за участю моделей Honda у всьому світі до 2030 року.

Для зниження числа автокатастроф за участю машин Honda перший крок при створенні нової системи допомоги автомобілістам буде пов’язаний зі штучним інтелектом  для спостереження за дорогою та водієм.

 

Щоб зрозуміти основні причини помилок при керуванні, Honda використовує технологію магнітно-резонансної томографії для вивчення мозку водія та аналізу ризикованої поведінки.

Нова технологія зможе визначати оптимальну поведінку при керуванні в режимі реального часу. Асистент надаватиме допомогу відповідно до стану кожного водія та конкретної дорожньої ситуації.

 

Нова технологія зможе оберігати водіїв від небезпечних для життя маневрів. Компанія також сподівається використовувати засоби керування ременями безпеки та 3D-звук, щоб повідомляти водіям про ризики на дорозі, а також використовувати вібростимуляцію у сидіннях та біологічний зворотний зв’язок для вирішення проблеми втоми та сонливості водія.

 

Щоб краще розуміти дорожні умови, Honda також інвестує в V2X технології, які з’єднують автомобілі з машинами інших учасників дорожнього руху через мережі зв’язку. Використовуючи інформацію з придорожніх та бортових камер інших транспортних засобів та смартфонів, водії отримуватимуть дані про транспортне середовище.

 

За прогнозами Honda, нова технологія розроблятиметься у першій половині цього десятиліття. До 2030 року налагоджуватиметься співпраця державного та приватного секторів у масштабах галузі для її стандартизації.

 

Джерело: global.honda

 

Поділитись:
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі