Швейцарський Microlino готується підкорювати Європу

Формально це навіть не автомобіль
Останнім часом на автомобільному ринку з’явився цілий напрям дуже недорогих і дуже компактних автомобілів. Багато з них родом з Китаю або Індії, і такі машини не можуть похвалитися якими-небудь характеристиками.

фото: newatlas

Microlino – зовсім інший автомобіль. По-перше, це швейцарський проект. По-друге, при вартості 12 000 євро і крихітних габаритах його максимальна швидкість складає 90 км/год, а запас ходу – 200 км. Не так і мало.

фото: newatlas

Творці Microlino явно надихалися крихітними машинами минулого. Наприклад, BMW Isetta.

Фото: autoevolution BMW Isetta 1955 – 1962

У машині є місце лише для двох чоловік, та й то – явно з обмеженнями по їх габаритам. Сама компанія говорить, що в машині є місце для двох осіб і трьох ящиків пива. До слова, компанія навіть каже, що Microlino – це взагалі не автомобіль, а гібрид машини та мотоцикла, а в специфікаціях зазначений клас L7e – важкий чотириколісний мотоцикл. Але звичайні люди все одно будуть часто називати його автомобілем.

 

фото: electrek

Що стосується вже відомих параметрів, то варто відзначити масу в 513 кг, розгін до 50 км/год за 5 секунд і електромотор потужністю 11 кВт (15 к.с.) і крутний момент 100 Нм. Базова батарея має ємність 8 кВт • год, а опціональна – 11 кВт • ч. Мабуть, ті самі 200 км доступні саме в другому випадку. Габарити авто складають 2430 х 1500 х 1450 мм, а обсяг багажника – 220 л.

фото: newatlas

 

фото: newatlas

В салоні є два екрани, але повноцінного інформаційно-розважального комплексу немає: один дисплей відповідає за прилади, а другий керує кліматом. Передбачається, що музику водій буде слухати за допомогою смартфона і bluetooth-колонки.

 

 

Зараз проект знаходиться на стадії створення останніх прототипів. Вони будуть завершені влітку, після чого пройдуть сертифікаційні випробування. Серійна машина повинна бути представлена на виставці IAA у вересні.

 

Micro Mobility Systems побудує ще два прототипи і після компанія зможе пройти європейську процедуру сертифікації. Орієнтовна вартість серійної моделі поки не афішується.

 

 

Джерела: electrek newatlas

Поділитись:
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі