Глава «Ростеха» заявив, що автомобілі Lada за якістю перевершують Ford, а також KIA

Мабуть треба на сайт додати нову рубрику “скрепы”))

Російські автомобілі Lada за якістю перевершують Ford, а також корейські та китайські автомобілі. Про це заявив глава «Ростеха» Сергій Чемезов на відкритому уроці для російських школярів в рамках “просвітницького” марафону «Нове знання».

 

«Я вас запевняю, сьогодні автомобіль Lada за якістю анітрохи не поступаються ні Ford, ні корейським автомобілям KIA, і тим більше китайським. Вони [автомобілі Lada] набагато кращі, якісніші», – зазначив він.

 

У липні 2019 року Чемезов заявив в інтерв’ю Наіль Аскер-заде (в програмі «Дійові особи»), що продукція АвтоВАЗу вже багато років займає перше місце на російському ринку легкових автомобілів, а Lada Vesta, за його словами, нічим не поступається іноземним автомобілям – «не шумить, не гримить».

 

Раніше повідомлялося, що бренд Lada планують вивести на більш високий ціновий сегмент протягом п’яти років. Про це розповів президент компанії «АвтоВАЗ» Ніколя Мор. Він також зазначив, що компанія продовжить випускати доступні автомобілі за низькими цінами. Крім того, стало відомо, що «АвтоВАЗ» почне виробництво п’яти нових автомобілів Lada і Renault.

 

 

 

Джерело: rbc

Поділитись:
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі