Tesla вперше очолила рейтинг найпопулярніших автомобілів в Європі

За кількістю зареєстрованих машин Tesla Model 3 обігнала Renault Clio і Dacia Sandero.

У Instagram-акаунті CarIndustryAnalysis, що спеціалізуються на аналітиці автомобільних ринків різних країн, опублікували статистику по реєстрації нових машин в Європі у вересні 2021 року.

 

Вперше за всю історію спостережень перше місце зайняв електромобіль, а саме Tesla Model 3, якій вдалося обійти за кількістю поставлених на облік екземплярів такі європейські бестселери, як Renault Clio і Dacia Sandero.

Рейтинг за кількістю зареєстрованих автомобілів в Європі у вересні 2021 року Фото: CarIndustryAnalysis / Instagram.com

Згідно з наведеною статистикою, за перший місяць осені в Європі зареєстровано 24 591 електрокар Tesla Model 3, що на 58 відсотків більше, ніж у вересні 2020 року, і на 42 відсотки – ніж у вересні 2019 року.

Для порівняння: минулого місяця європейці поставили на облік 18 264 екземпляра Renault Clio (друге місце, -23 відсотка до вересня 2020 року і -27 відсотків до того ж місяця 2019 року).

Замикає першу трійку Dacia Sandero з результатом 17 988 зареєстрованих машин (-9 і +41 відсоток відповідно).

Рейтинг за кількістю зареєстрованих автомобілів в Європі в січні-вересні 2021 року Фото: CarIndustryAnalysis / Instagram.com

 

При цьому Tesla Model 3 не потрапила навіть до десятки найпопулярніших машин в Європі за підсумками дев’яти місяців нинішнього року. У цьому рейтингу перші три місця дісталися Volkswagen Golf (176 061 автомобіль), Toyota Yaris (157 240 штук) і Dacia Sandero (148 523 екземпляри).

 

На початку жовтня Tesla відзвітувала про рекордні продажі: компанії вдалося реалізувати 241 300 електрокари, що на на 102 тисячі штук більше, ніж за той же період минулого року. Це стало найкращим квартальним результатом для американського автовиробника, якому не завадила навіть глобальна криза електронних компонентів.

Справа в тому, що, на відміну від інших автомобільних марок, Tesla не прив’язана до одного постачальника мікрочіпів і активно закуповує їх у всіх, у кого вони є в наявності, «підлаштовуючи» їх під свої потреби і швидко переписуючи програмне забезпечення.

 

У жовтні в Берліні відбулося урочисте відкриття першої європейської «Гігафабрики», де планується збирати по 500 тисяч електромобілів Tesla в рік. Незважаючи на Коронавірусні обмеження, які діють в Німеччині, главі Tesla Ілону Маску вдалося отримати у місцевої влади спеціальний дозвіл і влаштувати масштабну вечірку, в якій взяли участь 9 тисяч осіб.

 

Джерело: CarIndustryAnalysis / Instagram.com

Поділитись:
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі