В США закінчили дворічний експеримент з безкоштовним транспортом – висновки

Компанія запровадила безкоштовний проїзд у Лос-Анджелесі через пандемію коронавірусу.

фото: curbed

Відповідно до санітарних норм Каліфорнії щодо Covid-19 на початку 2020 року Metro, агентство громадського транспорту Лос-Анджелеса, припинило стягувати плату за проїзд у своїх автобусах як запобіжний захід. Проте, рішення компанії перетворилося на найбільший у США експеримент із безкоштовного транспорту, оскільки пасажиропотік ніколи не опускався нижче 50 відсотків, навіть незважаючи на те, що уряд ввів у дію наказ про самоізоляцію. Після 22 місяців ухвалення рішення та близько 281 мільйона безкоштовних проїздів компанія вирішила відновити збір плати за проїзд, але планує використати інформацію, зібрану за ці два роки, для майбутніх покращень та запровадження інших програм безкоштовного чи пільгового проїзду до міста, пише Сurbed.

 

Агентство ненавмисно провело, можливо, найбільший експеримент із безкоштовного проїзду в історії США. Збір плати за проїзд відновився минулого тижня. Впродовж двох років агентство вивчало, як люди пересуваються (або не пересуваються) містом. Тепер Metro використовує цю інформацію для покращення послуг, зокрема прокладання маршрутів та впровадження пільг для окремих груп населення.

Під час пандемії пасажиропотік у Лос-Анджелесі впав не так сильно, як у інших американських містах. Відтак пасажиропотік у безоплатних автобусах наближався до 80% від доковідного рівня.

фото: curbed

За даними Американської асоціації громадського транспорту, пасажиропотік автобусів відновлювався швидше, ніж на залізничному транспорті, де плату за проїзд продовжували стягувати.

 

Експеримент став можливим, адже бюджет Metro не надто залежить від плати за проїзд. Поїздка коштує 1,75 долара, а загальна сума зібраних коштів становить лише 6% загальної виручки — близько третини цієї суми йде назад на контроль за платою.

 

Після експерименту компанія запропонувала щотижневі та місячні абонементи зі значною знижкою для пасажирів з низьким доходом — вони передбачають безкоштовний проїзний протягом наступних 90 днів, — та для школярів.

Metro також розглядає інші переваги свого експерименту із безкоштовним проїздом. За даними агентства, автобуси на дві секунди скоротили так званий «час простою» на кожній зупинці, що прискорило посадку на 10%. Це, своєю чергою, зменшує кількість шкідливих викидів. Також безоплатні поїздки скоротили використання особистих автомобілів, зменшивши викиди парникових газів у місті.

 

Загалом близько 100 міст по всьому світу пропонують безкоштовний громадський транспорт, переважно в Європі. Люксембург став першою країною, яка зробила весь громадський транспорт безкоштовним. Також у Парижі обговорюють ідею скасувати оплату за проїзд у 2026 році.

 

 

Джерела: decor.design  curbed  hmarochos

 

 

Поділитись:
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі