Складено рейтинг найненадійніших електрокарів. Серед них дві Tesla. Найгірше експерти оцінили продукцію Hyundai

Відразу дві Tesla потрапили до списку найменш надійних електромобілів. Його склало агентство Consumer Reports. Tesla Model S і Model X увійшли в першу десятку, як і минулого разу, а найгіршим виявився Hyundai Kona Electric першого покоління. Другий рядок дістався Chevrolet Bolt EUV, а за ним розташувався хетчбек Chevrolet Bolt. Надійність Model X, що розташувалася на четвертому місці, виявилася гіршою за середній показник сучасного нового автомобіля.

фото: motortrend

П’ятий рядок рейтингу зайняв електрокар Polestar 2, а за ним йдуть Jaguar I-Pace та Porsche Taycan. Tesla Model S показала трохи кращий результат, ніж Model X, розташувавшись на восьмому рядку. Завершують список найненадійніших «батарейних» автомобілів Audi e-tron та пікап Rivian R1T.

Найбільш ненадійні електромобілі за версією Consumer Reports:

  1. Hyundai Kona Electric
  2. Chevrolet Bolt EUV
  3. Chevrolet Bolt
  4. Tesla Model X
  5. Polestar 2
  6. Jaguar I-Pace
  7. Porsche Taycan
  8. Tesla Model S
  9. Audi e-Tron
  10. Rivian R1T

У лютому Tesla довелося оголосити чергову велику кампанію відкликання, яка торкнулася в тому числі Model X і S. У Національній адміністрації безпеки дорожнього руху США (NHTSA) дійшли висновку, що автопілот Tesla FSD (Full Self-Driving, або «повністю автономне водіння») ) може провокувати аварії на перехрестях. Під відгук потрапили понад 360 тисяч машин.

Цікаво, що при цьому найдешевша Tesla – Model 3 – лідирує у рейтингу надійності того ж Consumer Reports, складеному у грудні 2022 року на підставі відгуків власників.

фото: motorillustrated

У Model 3 виявилося найменше проблем з акумуляторами, електромоторами або зарядкою, виявило опитування. Подібну оцінку отримав поширений в Україні Nissan Leaf.

В рейтинг не потрапили електромобілі BMW i7, Fisker Ocean, Hyundai Ioniq 6 і Lucid Air. Справа в тому, що вони тільки надійшли у продаж і поки що рано оцінювати їхню надійність.

Через пильну увагу NHTSA Tesla доводиться проводити масштабні відзивні кампанії. Часто вони пов’язані з автопілотом, проте акції через різні дефекти та заводські недогляди теж не рідкість: у листопаді, наприклад, ремонт знадобився сотням тисяч електрокарів, ліхтарі яких можуть періодично не спрацьовувати.

 

Джерела: focus  consumerreports

Поділитись:
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі