Про нас

Автокаста автомобільний портал онлайн журнал Україна
автомобільний портал онлайн журнал

Авто Каста – це молодий проект який динамічно розвивається і об’єднує в собі все, що потрібно сучасному автолюбителю:

  • новини автопрому, огляди та тест-драйви, інновації, лайфхаки, авто вікенди, автоісторія;
  • цікаві статті;
  • авторадіо;
  • корисні калькулятори для розрахунку розмитнення авто, митних платежів, вартості постановки на облік, конвертація милі в км, перевірка авто за vin-кодом;
  • пропозиції та акції від автосалонів, сто, автомагазинів.

Наша команда

Виток розвитку проект отримав у вересні 2019. Трохи пізніше було проведено ребрендинг, коригування в структурі автопорталу, сплановано всі подальші дії щодо розвитку контенту та функціоналу сайту.

Зараз ми в процесі вдосконалення функціоналу та дизайну, кількість і якість актуального контенту (новин, статей і тест-драйвів) буде рости.

Докладніше про проект AvtoKasta

Автопортал має масу корисної інформації для українських водіїв.
Для всіх, хто цікавиться цінами або розглядає можливості покупки, на порталі представлена інформація про новинки, тест-драйви, огляди та порівняння.

Онлайн-журнал avtokasta.com присвячений автомобільним новинам та хитрощам бувалих водіїв.

На сайті ви також знайдете поради з експлуатації та ремонту автомобілів, огляд новинок світового та вітчизняного автопрому, дізнаєтеся про правила водіння в різних дорожніх умовах, про спорядження автомобіля, облаштування гаража, про засоби захисту від угону, а також отримаєте безліч іншої корисної для кожного автолюбителя інформації.

Слідкуйте за нашими публікаціями

Усі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел — мають зворотне посилання на матеріал в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту та надаються виключно для ознайомлення. Права на матеріали належать їхнім власникам. Адміністрація сайту відповідальності за зміст матеріалу несе. Якщо Ви виявили на нашому сайті матеріали, які порушують авторські права, що належать Вам або Вашій компанії, організації, будь ласка, повідомте нам.