Стартап Nuro: беспилотная доставка в 9 городах США

Влада США дозволила стартапу Nuro тестувати своїх роботів-кур’єрів на дорогах загального користування в Каліфорнії.

Дозвіл на тестування видав департамент транспортних засобів (DMV) штату Каліфорнія пише The Verge.

фото з nuro.ai

Компанія, заснована двома колишніми інженерами Google, Дейвом Фергюсоном та Жу Юнем, вирішила обійти суперників у перегонах щодо запуску безпілотних таксі та зосередилась саме на доставці товарів, що, на думку розробників, допоможе компанії легше вийти на ринок.

фото з nuro.ai

Автомобіль Nuro, схожий на маленький мікроавтобус, займає менше місця на дорозі, ніж традиційні авто. Nuro R2 вміщатиме близько 10 пакунків, також у нього можуть бути вмонтовані нагрівальні чи охолоджуючі елементи та навіть стійка для хімічної чистки.

фото з nuro.ai

Автономний електрокар Nuro R2, приблизно в два рази менше звичайного автомобіля. З 2017 року його проходить випробування на дорогах Каліфорнії зі страхувальними водіями.

 

фото з nuro.ai
фото з nuro.ai

Дозвіл на тестування двох роботів-кур’єрів Nuro без водіїв дано в містах Атертон, Східний Пало-Альто, Лос-Альтос, Лос-Альтос-Хіллз, Менло-Парк, Маунтін-В’ю, Пало-Альто, Саннівейл і Вудсайд.

Роботи повинні рухатися не швидше 40 км / год, а їх експлуатація дозволена тільки на дорогах з обмеженням швидкості не більше 56 км / год за умов гарної видимості.

Експерти відзначають, що департамент видав компанії дозвіл в прискореному режимі через пандемію коронавіруса та її небезпеки для людей, в тому числі і для працюючих в цей час кур’єрів.

 

Джерело: autoblog.com

AvtoKasta