Китайская компания BYD объявила о выходе на европейский рынок с електрокросовером (его запас хода – 520 км!)

Китайська компанія BYD в Україні запам’яталася найпростішими, але досить непоганими хетчбеками і седанами F3 (копіями старої Королли) і F6, а також ця марка вперше почала продавати в нас електромобілі ще в далекому 2013 році.. Але продажі були низькими і в підсумку марка пішла з ринку.

А в 2018 році BYD розглядав можливість розмістити в Україні виробництво батарей для електротранспорту, для чого навіть провів зустріч з міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном.

Незважаючи на високу ємність внутрішнього автомобільного ринку Китаю, місцеві виробники електромобілів активно шукають нові ринки збуту і шляхи виходу в інші країни, включаючи Європу і США.

Раніше підрозділ BYD Europe працювали над поставками в Європу електричних вантажівок, автобусів і комерційних пристроїв (LCV), однак тепер справа дійшла до масового сегмента легкових пасажирських електромобілів в цілому і електрокроссоверов зокрема.

Зокрема, великий китайський автовиробник BYD офіційно представив стратегію європейської експансії, в рамках якої почне продавати в Норвегії електрокроссовер BYD Tang EV600 з запасом ходу 520 км.

Уже в цьому році в Норвегії почнуться продажі електричних кросоверів BYD Tang EV600. Ця країна обрана для старту не випадково: щедрі податкові пільги і активна пропаганда електротранспорту привели до того, що на гібрида і чисті «електрички» тут припадає дві третини попиту (найвища частка в світі), а локальним бестселером в 2019 році стала Tesla Model 3 (15683 машини). Тепер шматок «електропирога» має намір відкусити і фірма BYD.

BYD Tang EV600.

Кросовер Tang EV600 дебютував в Китаї трохи більше року тому.

Він пропонується у варіантах з одним (245 к.с.) або двома (490 к.с.) електромоторами, батареї ємністю 82,8 кВт/год вистачає на 500-520 км за застарілим циклу NEDC. Сертифікація за більш реалістичним циклу WLTP, який діє в Європі, ще попереду.

Ціни в Норвегії теж поки не названі, а в КНР електричний Tang коштує від 40 до 55 тисяч доларів. Слідом за Норвегією, продажі повинні початися і в інших європейських країнах.

А одночасно з кросоверами BYD виведе на ринок Європи цілу гаму електричної комерційної техніки. У планах є развозной фургон, вантажівки повною масою 7,5 і 19 тонн, а також портовий тягач.

 

 

Джерело: BYD Europe

Поділитись:
Подписаться
Уведомить о
0 Коментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии