Самостійний вибір шин і дисків авто

Відповідність шин і дисків

 

– Чи існують якісь особливості і нюанси (крім типорозміру) при підборі пари “шина + колісний диск”? З чого краще починати – з придбання дисків та підбору до них
шин, або все одно і можна вчинити навпаки? Або краще шини та диски придбати відразу разом, в одному магазині?

– В даній ситуації слід вибирати шини та диски, виходячи з штатної комплектації автомобіля., Тобто щоб диски підходили за параметрами, а шини за розміром.

Що стосується поєднання «шина + диск», тут головне дотримуватися відповідність ширини диска до ширини шини. Оптимально вважати за такою формулою: ширина шини, наприклад, 235мм, ділимо на 25.4, отримуємо 9.25 дюйма. Тепер від цього значення віднімаємо 20-25% і отримуємо 7 або 7.5 дюймів – рекомендовану ширину диска. Ну і в деяких індивідуальних випадках можна «маневрувати» з вильотом диска (ЕТ).

В цілому шини, рівно як і диски, можна купувати окремо, але краще, звичайно, в одному місці, щоб не потрапити в неприємну ситуацію при виявленні дефекту товару в першому або другому випадку. Тут вже виникнуть додаткові витрати і втрачений час на обмін продукції.

Що ж стосується питання «з чого краще починати покупку», тут вже у винятковому порядку, по більшості автомобілів можна без проблем купити диски і підібрати шини і навпаки. Але бувають і ситуації, коли вибір настільки малий, що доводиться відштовхуватися від того, що є в наявності, і вже знайшовши певний типорозмір строго підбирати до нього пару.

 

 

 

Як вибрати шини та диски

Якщо ви вирішили самостійно вибрати і купити шини – скористайтеся нашими рекомендаціями і порадами, щоб уникнути подальшого розчарування від покупки.

При підборі шин слід враховувати наступне:

 

Заводські рекомендації по вибору розміру покришок

Основні характеристики шин
Типи і властивості зимових шин
Плюси і мінуси при переході з заводського розміру на альтернативний
Зміна характеристик автомобіля при збільшенні зовнішнього діаметра шини
Правильний перехід з одного розміру шин на інший зі зміною посадкового діаметра
Заводські рекомендації по вибору розміру покришок
Рекомендований виробником вашого автомобіля типорозмір шин можна дізнатися з сервісній книжці до авто. Також він вказаний в табличці, прикріпленій до центральної стійки кузова з боку водія або пасажира.

Тиск в холодних шинах
У таблиці з рекомендованим типорозміром шин також наведені регламентовані значення тиску в холодних шинах при різних умовах (наявність пасажирів і багажу).

Основні характеристики шин
Вибираючи шини, розставте для себе найбільш важливі пріоритети серед основних експлуатаційних властивостей гуми, серед яких можна виділити:

економічність
гальмівні властивості (сухий, вологий асфальт)
керованість
швидкість переставки
стійкість до аквапланування
їздовий і акустичний комфорт
зносостійкість і т.д.
ПАМ’ЯТАЙТЕ, ідеально збалансовані ПО ВСЬОМУ ХАРАКТЕРИСТИКАМ АВТОШИН НЕ БУВАЄ! ЦЕ Технічно НЕМОЖЛИВО.
Наприклад, дощові шини будуть хороші під час випадання опадів, але при цьому явно програють в керованості і гальмівних характеристиках моделям, розрахованим на активну експлуатацію в умовах високих літніх температур на сухому і вологому асфальті.

Бути економічними і мати одночасно високу зносостійкість, наприклад, спортивні моделі шин не можуть. Крім цього, протектор спортивних шин в плечовий зовнішній зоні протектора часто має меншу глибину блоків. Це з одного боку знижує швидкість аквапланування під час маневрування, а з іншого – поліпшує керованість за рахунок збільшення стійкості протектора в плечі до високих бічних динамічних навантажень.

Еко шини найкраще проявлять себе в далеких поїздках в спокійному режимі їзди, дозволяючи водієві насолоджуватися тихим коченням, м’яким ходом і мінімальною витратою палива. При цьому не варто від шин еко-класу чекати спортивного відгуку на поворот керма, найкоротшого гальмівного шляху на сухому і вологому асфальті або високій швидкості переставки.

Типи і властивості зимових шин
Особливу увагу слід приділити вибору зимових шин. Вони можуть бути з шипами і без них.

нешиповані шини
Поділяються на такі типи:

Скандинавські (арктичні)
Среднескандінавскіе
європейські
Скандинавські (арктичні) нешиповані шини характеризуються впевненим зчепленням на битій снігу і льоду, відмінну прохідність по пухкому снігу, хорошою керованістю і гальмівними характеристиками на сухому і вологому асфальті.
Максимальний індекс швидкості, як правило, лежить в межах Q (160 км / ч) – S (180 км / ч).

Среднескандінавскій тип шин за своїми сніжним характеристиками не поступається скандинавка, але трохи програє їм на зледенілих покриттях. Цей тип шин відмінно збалансований для експлуатації в міських умовах частково розчищених зимових доріг.
Індекс швидкості зазвичай знаходиться в діапазоні T (190 км / ч) – H (210 км / ч). У низькопрофільних розмірах з великими посадочними діаметрами може бути V (240 км / ч).

Шини для м’якого європейського клімату ( «еврозімка», «європейка») за рахунок меншої кількості ламелей і більш жорсткої гумової суміші мають практично літні зчіпні характеристики на асфальті. На пухкому снігу і битій м’якому снігу відрізняються хорошою прохідністю, а на льоду і на в лід снігу – слабкою. Ідеальні в експлуатації в умовах чистих зимових доріг без льоду при температурі близько нуля.
Зазвичай випускаються з високим індексом швидкості H (210 км / ч) і вище.

Шиповані шини ( «шиповка»)
Максимально безпечні на льоду і на до твердої кірки льоду снігу. Завдяки максимальній глибині протектора серед всіх типів зимових шин мають відмінну прохідність на пухкому снігу.

Ефективні при русі по сніговій каші (шузі). Ідеальні для постійної експлуатації в умовах льоду і снігу, а також зимового бездоріжжя поза великими містами, в гірських районах з частою зміною погодних умов.

Основний мінус – гучність при русі по асфальту. При постійній експлуатації без льоду і снігу межі шипів округлюються, сточуються і стають менш ефективні в зчепленні на зледенілих покриттях, що зводить нанівець переваги даного типу шин щодо скандинавських (арктичних) моделей.

Плюси і мінуси при переході з заводського розміру на альтернативний
Для поліпшення експлуатаційних характеристик, зовнішнього вигляду, при відсутності необхідного розміру і з інших причин ряд водіїв приймають рішення відмовитися від заводського розміру, і встановити на свій автомобіль шини іншого, не рекомендованого виробником розміру.

При цьому слід знати основні плюси і мінуси подібного переходу:

ПЛЮСИ:

чим нижчий профіль шини, тим краще керованість автомобіля
широкі низькопрофільні шини дозволять атакувати віражі на більшій швидкості, ніж високопрофільні аналоги
високопрофільні шини порадують кращим їздовим комфортом, високою стійкістю до механічних пошкоджень на дорогах з поганою якістю покриття
МІНУСИ:

на дорогах з мінімальним наявністю колії від великовантажних авто низькопрофільні покришки стають “нервовими” в управлінні
чим нижчий профіль шини, тим гірше комфорт
низькопрофільні шини легше пошкодити, при цьому ціна на них вище, ніж на покришки з високим профілем
Низькопрофільні широкі шини найкраще підійдуть для потужних турбірованних автомобілів, водії яких стандартно їздять в активному режимі.

Зміна характеристик автомобіля при збільшенні зовнішнього діаметра шини
Якщо Ви все ж вирішили змінити типорозмір, бажано зберегти зовнішній діаметр колеса в заводських параметрах. Інакше погіршиться ряд характеристик:

динаміка розгону – чим більше діаметр щодо штатного розміру, тим гірше
економічність
при збільшенні діаметра шин буде порушена точність показань спідометра і одометра
збільшиться гальмівний шлях автомобіля на нерівних покриттях через збільшення безпружинних мас підвіски авто.
Це відбувається внаслідок того, що більш важкі шини більшого діаметру можуть негативно вплинути на роботу амортизаторів, які не розраховані на гасіння коливань більшої амплітуди і сили.

З позитивних результатів – незначно покращиться прохідність автомобіля, а також зросте стійкість до пошкоджень на дорогах з неякісним покриттям.

НЕ ВСЕ РОЗМІРИ ШИН БІЛЬШОЇ ДІАМЕТРУ І ШИРИНИ МОЖУТЬ БУТИ ВСТАНОВЛЕНІ НА ВАШ АВТОМОБІЛЬ.
Дуже часто покришки більшого діаметра починають затирати про елементи підвіски і кузова авто під час їзди при часткової або повної завантаженні машини!

Правильний перехід з одного розміру шин на інший зі зміною посадкового діаметра
Перейти з одного розміру шин на інший зі зміною посадкового діаметра з обов’язковою заміною дисків. наприклад:

195 / 65R15 -> 205 / 55R16 -> 225 / 45R17 -> 225 / 40R18
175 / 70R13 -> 185 / 60R14 (175 / 65R14) -> 195 / 50R15

Розшифровка параметрів розміру на прикладі 195 / 65R15
195 – ширина профілю шини (в мм)

65 – співвідношення висоти боковини в% від ширини профілю

R – радіальна конструкція каркаса шини

15 – посадковий діаметр в дюймах (1 дюйм = 25,4 мм)

Розрахунок діаметра шини на прикладі розміру 195 / 65R15
(195 * 0.65) * 2 + (15 * 25.4) = 634,5 мм.

Використовуючи дану формулу, Ви зможете розрахувати і порівняти діаметри будь-яких типорозмірів шин! Зверніть увагу, що:

Фактичний діаметр покришки буде залежати від її моделі та сезонності.
Протектор зимових шин зазвичай вище літніх на 1-2 мм (~ 8-10 мм у легкових зимових шин і ~ 10-12 мм у SUV).
Глибина протектора літніх легкових шин ~ 7-9 мм, SUV ~ 9-12 мм в залежності від моделі та її технічних характеристик, закладених інженерами.
Як правило, допустима різниця в бік збільшення в загальному діаметрі різних розмірів легкових шин, яка не робить істотного впливу на експлуатаційні характеристики автомобіля, може бути в межах 5-6 мм.

вибір дисків
Вибір дисків для деяких водіїв може представляти більш складний процес, ніж вибір автошин. При самостійному підборі доведеться вибрати:

Тип диска
параметри диска
Тип фарбування
Типи і переваги / недоліки дисків.
Диски для автомобіля умовно діляться на три типи: легкосплавні, залізні і ковані. Кожному типу властиві свої переваги і недоліки.

ЛЕГКОСПЛАВНІ
литі

Вибір дизайну / кольору:
Надійність / міцність:
Можливість ремонту / редагування:
Ціна:

ЗАЛІЗНІ
штамповані

Вибір дизайну / кольору:
Надійність / міцність:
Можливість ремонту / редагування:
Ціна:

КОВАНІ
легкосплавні, зміцнені куванням

Вибір дизайну / кольору:
Надійність / міцність:
Можливість ремонту / редагування:
Ціна:
Особливості при виборі легкосплавних (литих) дисків
Мають безліч дизайнів.
Можуть задовольнити фантазію навіть найбільш вимогливих і вимогливих автолюбителів, що бажають поліпшити зовнішній вигляд автомобіля.

Дозволяють підкреслити спортивний стиль свого автомобіля.
Підходять для водіїв, бажаючих збільшити посадковий діаметр шини.

Дозволяють поліпшити динамічні характеристики.
При виборі низькопрофільних шин більшої ширини.

Де вибрати литі диски?
Здійснити оптимальний і правильний вибір параметрів литих дисків під конкретний автомобіль допоможе опис на нашому сайті.
Всі можливі варіанти розмірів дисків і шин, що підходять під конкретну модифікацію автомобіля враховані в онлайн каталозі.
Підібрати і приміряти диски на місці Ви зможете в найближчому магазині.

 

Особливості при виборі залізних (штампованих) дисків
Практичні, мають невисоку ціну.
Це дозволяє їм бути затребуваними круглий рік. Найчастіше їх вибирають як додатковий комплект для зимової експлуатації.

Є можливість широкого вибору декоративних пластикових «ковпаків».
Що легко компенсує відсутність вибору дизайнів штампованих дисків.

При підборі залізних дисків за параметрами необхідно керуватися тими ж правилами, що і при підборі литих дисків.

Перехід з більшого посадкового діаметра диска на менший.
Якщо ваш автомобіль спочатку укомплектований дисками більшого діаметра, а ви хочете встановити штамповані диски з меншим посадковим діаметром, то обов’язково переконайтеся в технічної можливості такої заміни! Краще, щоб така можливість була прописана в інструкції до автомобіля.

Часто встановити штамповані диски меншого діаметру не дозволяють гальмівні супорти на передній осі авто.

Іноді диск меншого розміру стає на передню вісь, але не може бути встановлений на задню, так як автомобіль укомплектований електричним стоянковим гальмом, який сам по собі має чималі габарити, що не допускають установку дисків меншого діаметру.

Особливості при виборі кованих дисків
Мають спортивну спрямованість.
Більше підійдуть для водіїв, регулярно беруть участь в спортивних змаганнях.

Мають низьку вагу і високу міцність.
Це дозволяє поліпшити динаміку автомобіля при одночасній можливості його експлуатації в складних дорожніх умовах (ралі, слалом, бездоріжжя і т.д.).

Мають мінімальну кількість простих дизайнів і високу ціну.
Ці особливості зумовлюють вузьке коло автолюбителів, готових купити ковані диски.

Що означають букви і цифри в параметрах диска?

Якщо ви хочете підібрати диски самостійно, то повинні знати основні параметри. Пропонуємо розглянути приклад з результатами підбору дисків на автомобіль Kia Soul.

Яка інформація міститься в параметрах дисків?
Зіставивши інформацію на малюнку з наведеними даними, Ви зможете зрозуміти технічну суть, зазначених параметрів:

17 х 7 ЕТ45 PCD 5 * 114,3 DIA 67,1 Гайка 12 * 1,5

17- посадковий діаметр диска в дюймах збігається з посадковим діаметром шин.

7 – ширина полиці диска в дюймах.

ET45 – виліт диска в мм.
За інших рівних параметрах диска, чим менше величина ET, тим більше диск буде зміщуватися назовні (з арки) авто. Чим більше ET, тим глибше сідає в арку. При підборі дисків, з істотно відрізняється параметром ЕТ від заводських даних, різко зростає прояв X-Factor, про який буде сказано нижче.

PCD 5 * 114,3 – кількість і стан кріпильних отворів.
У нашому випадку, це 5 отворів, рівномірно розташованих на умовній окружності діаметром 114,3 мм.
PCD диска повинен точно відповідати параметрам розташування кріплення на ступиці автомобіля. Не можна встановити диски з PCD 112 мм на автомобіль з PCD кріплення маточини 110 мм!
Також бувають моделі дисків з подвійною сверловкой (PCD), які підходять одночасно для різних автомобілів. Наприклад, PCD 10: 100 / 114.3. Це означає, що в диску 5 отворів, просвердлених по колу 100 мм і 5 – 114,3 мм. Такий диск підійде як для автомобілів європейських виробників, так і для японських.

DIA 67,1 – діаметр центрального отвору.
Яке повинно точно збігатися з посадковим діаметром маточини автомобіля. Якщо центральний отвір в диску більше діаметра маточини авто, то необхідно додатково встановити спеціальні центрувальні кільця, що компенсують різницю в діаметрах і забезпечують точну центрування диска на маточині перед його фіксацією кріпленням.

Гайка 12 * 1,5 – параметри кріплення гайки, діаметр 12 мм, крок різьблення 1,5 мм.

ПАМ’ЯТАЙТЕ, ЩО ЗАНАДТО ВУЗЬКІ ШИНИ, ВСТАНОВЛЕНІ НА ШИРОКІ ДИСКИ, ВПЛИНУТЬ НА ХАРАКТЕРИСТИКИ КЕРОВАНОСТІ І СТІЙКОСТІ АВТОМОБІЛЯ.
Аналогічні проблеми виникнуть і при установці широких низькопрофільних шин на вузькі диски. Крім цього, з великою часткою ймовірності може проявитися нерівномірний знос шин навіть при підтримці правильного тиску.

Важливість X-Factor при виборі диска
X-Factor – сукупність параметрів (відмінних від заводських), що впливають на можливість установки диска на автомобіль. Один з найбільш непередбачуваних факторів, який можна виключити тільки прямий приміркою дисків на автомобілі.
Наприклад, геометрія і товщина спиць диска при інших рівних технічних параметрах двох дисків різних моделей може не дозволити встановити його на автомобіль в той час, як другий диск буде встановлений без будь-яких проблем.
Причина в тому, що гальмівні супорти автомобіля самі по собі можуть мати різну геометричну форму (кривизна, наявність виступів і поглиблень і т.д.), яка фактично не сполучається з формою і геометрією спиць диска з внутрішньої сторони.

При механічному контакті дисків з елементами кузова і підвіски автомобіля – їх експлуатація неможлива!

 

Вибір за типом забарвлення
порошкове фарбування
Порошкове фарбування виконується за допомогою технології гарячої полімеризації (розплавлення і спікання) спеціального полімеру на поверхні диска до стану монолітного шару. Після полімеризації порошкової фарби поверхню додатково забарвлюється спеціальним лаком, який надає диску яскравий зовнішній вигляд.

Особливості порошкового фарбування
Полімерне порошкове покриття володіє найбільшою стійкістю до механічних пошкоджень і агресивного зовнішнього середовища, тому максимально довговічне в експлуатації.
Як правило, дрібні відколи й подряпини не викликають різке розвиток корозії самого металу, однак для максимально довгого збереження гарного зовнішнього вигляду диска їх рекомендується обробити якісної акриловою фарбою.

Який колір найбільш практичний?
При виборі забарвлення дисків краще звернути увагу на сріблястий колір різних відтінків. Це найбільш практичний варіант фарбування (варіанти кольорів забарвлення порошковою емаллю можуть бути різними).

Комбінований тип фарбування

Комбінований тип фарбування спеціальними фарбами (без полімеризації) більш вимогливий до якісної догляду і делікатної мийці.

Особливості комбінованого типу фарбування
При механічних пошкодженнях (відколи, подряпини) часто під шаром фарби швидко розвивається корозія, яка веде до здуття лакофарбового покриття (ЛКП). Найбільш швидко така корозія розвивається під прозорим лаком на полірованих поверхнях диска.

хромування дисків

Хромування дисків підходить далеко не кожному автомобілю. Яскравий дизайн цей типу покриття при відсутності механічних пошкоджень може служити дуже довго.

Особливості хромованих дисків
При наявності відколів і подряпин – неминуча глибока корозія. Мінусом даного типу покриття є неможливість його якісного ремонту і підфарбовування. Навіть видалення хромованого покриття для повного перефарбовування диска може викликати великі труднощі.

Рекомендації по догляду за лакофарбовим покриттям дисків
Щоб зберегти лакофарбове покриття новим слідуйте декільком простим правилам:

Догляд
ЗА ДИСКАМИ
Проводьте регулярну мийку і обробку дисків спеціальної автохимией

ВИДАЛЕННЯ ЗАБРУДНЕНЬ
Не допускайте грубе механічне видалення забруднень з поверхні ЛКП

Експлуатація
ВЗИМКУ
в зимовий період антіобледенітельние реагенти, використовувані комунальними службами для обробки доріг, можуть істотно прискорити процес корозії і руйнування ЛКП

МИЙКА
ВЗИМКУ
Мийте автомобіль в зимовий період частіше, навіть якщо на дорозі грязь і сльоту

 

 

 

 

Відповідність розмірів шин і дисків – Таблиця
Стандартні позначення:

S макс .: максимальна ширина шини при експлуатації (за винятком захисного паска);
Ø макс .: найбільшим зовнішнім діаметр (2хR) шини при експлуатації;
CdR: довжина кола шини (величина, розрахована виходячи з номінального діаметра);
R: радіус під навантаженням (розрахункова величина).

Таблиця відповідність дисків і шин для легкових автомобілів

Для легкових автомобілів
Ø
диска
Розмір шин Розміри (1) Ширина обода диска
(в дюймах)
Стандартні розміри
S макс Ø макс CdR R
мм мм мм мм Мінім. Реком. Макс.
Серія 80
13″ 135/80R13 138 554 1665 249 3,5 3,5 4,5
145/80R13 151 572 1714 255 3,5 4 5
155/80R13 163 588 1763 2262 3 4,5 5
165/80R13 172 604 1812 268 4 4,5 5,5
165R13 174 607 1818 2270 4,5 5 6
14″ 175/80R14 184 648 1940 287 4,5 5 6
185/80R14 191 664 1989 293 4,5 5 6
Серія 70
13″ 135/70R13 144 528 1586 239 3,5 4 4,5
145/70R13 156 542 1629 245 3,5 4,5 5
155/70R13 163 556 1671 250 4 4,5 5
165/70R13 177 572 1714 255 4 5 5,5
175/70R13 184 586 1757 261 4,5 5 6
185/70R13 197 600 1800 266 4,5 5,5 6
14″ 165/70R14 177 598 1793 268 4 5 5,5
175/70R14 184 612 1836 274 4,5 5 6
185/70R14 197 626 1879 279 4,5 5,5 6
195/70R14 209 640 1922 285 5 6 6,5
Серія 65
13″ 155/65R13 163 540 1623 244 4,5 4,5 5,5
165/65R13 177 552 1659 248 4,5 5 6
175/65R13 184 568 1702 254 5 5 6
14″ 155/65R14 163 566 1702 257 4,5 4,5 5,5
165/65R14 177 578 1739 261 4,5 5 6
175/65R14 184 594 1781 267 5 5 6
185/65R14 197 606 1818 272 5 5,5 6,5
195/65R14 209 620 1861 277 5,5 6 7
15″ 145/65R15 156 577 1735 264 4 4,5 5
155/65R15 163 591 1778 269 4,5 4,5 5
165/65R15 177 603 1815 274 4,5 5 6
175/65R15 184 619 1857 279 5 5 6
185/65R15 197 631 1894 284 5 5,5 6,5
195/65R15 209 645 1937 290 5,5 6 7
205/65R15 217 657 1973 294 5,5 6 7,5
215/65R15 230 673 2016 300 6 6,5 7,5
16″ 215/65R16 230 698 2092 312 6 6,5 7,5
17″ 235/65R17 250 750 2251 335 6,5 7 8,5
18″ 235/65R18 250 775 2327 348 6,5 7 8,5
Серія 60
14″ 165/60R14 177 562 1690 255 4,5 5 6
175/60R14 184 574 1726 260 5 5 6
185/60R14 197 586 1763 265 5 5,5 6,5
195/60R14 209 600 1800 269 5,5 6 7
15″ 175/60R15 184 599 1803 272 5 5 6
185/60R15 197 611 1839 277 5 5,5 6,5
195/60R15 209 625 1876 282 5,5 6 7
205/60R15 217 637 1912 286 5,5 6 7,5
225/60R15 237 661 1986 296 6 6,5 8
16″ 205/60R16 217 662 1989 299 5,5 6 7,5
215/60R16 230 674 2025 304 6 6,5 7,5
225/60R16 237 686 2062 308 6 6,5 8
235/60R16 250 700 2098 313 6,5 7 8,5
17″ 225/60R17 237 712 2141 321 6 6,5 8
Серія 55
14″ 185/55R14 202 568 1708 258 5 6 6,5
15″ 175/55R15 189 581 1748 265 5 5,5 6
185/55R15 202 593 1784 270 5 6 6,5
195/55R15 209 603 1815 274 5,5 6 7
205/55R15 223 617 1851 279 5,5 6,5 7,5
225/55R15 242 639 1918 287 6 7 8
16″ 195/55R16 209 628 1891 286 5,5 6 7
205/55R16 223 642 1928 291 5,5 6,5 7,5
215/55R16 235 652 1958 295 6 7 7,5
225/55R16 242 664 1995 300 6 7 8
245/55R16 263 686 2062 308 7 7,5 8,5
17″ 205/55R17 223 668 2007 304 5,5 6,5 7,5
215/55R17 235 678 2037 308 6 7 7,5
225/55R17 242 690 2074 313 6 7 8
235/55R17 255 700 2105 317 6,5 7,5 8,5
245/55R17 263 712 2141 321 7 7,5 8,5
255/55R17 276 724 2172 325 7 8 9
Серія 50
15″ 195/50R15 209 585 1760 267 5,5 6 7
205/50R15 223 595 1790 271 5,5 6,5 7,5
225/50R15 242 617 1851 279 6 7 8
16″ 185/50R16 202 600 1806 276 5 6 6,5
195/50R16 209 610 1836 279 5,5 6 7
205/50R16 223 620 1867 283 5,5 6,5 7,5
215/50R16 235 630 1897 287 6 7 7,5
225/50R16 242 642 1928 291 6 7 8
235/50R16 255 652 1958 295 6,5 7,5 8,5
245/50R16 263 662 1989 299 7 7,5 8,5
255/50R16 276 672 2019 303 7 8 9
17″ 205/50R17 223 646 1946 296 5,5 6,5 7,5
215/50R17 235 656 1976 300 6 7 7,5
225/50R17 242 668 2007 304 6 7 8
235/50R17 255 678 2037 308 6,5 7,5 8,5
18″ 235/50R18 255 703 2114 321 6,5 7,5 8,5
245/50R18 263 713 2114 324 7 7,5 8,5
19″ 275/50R19 295 771 2315 349 7,5 8,5 9,5
Серія 45
15″ 195/45R15 203 565 1699 259 6 6,5 7,5
16″ 195/45R16 203 590 1775 272 6 6,5 7,5
205/45R16 214 598 1800 275 6,5 7 7,5
215/45R16 222 608 1830 279 7 7 8
225/45R16 234 616 1854 282 7 7,5 8,5
245/45R16 253 634 1909 289 7,5 8 9
17″ 205/45R17 214 624 1879 288 6,5 7 7,5
215/45R17 222 634 1909 292 7 7 8
225/45R17 234 642 1934 295 7 7,5 8,5
235/45R17 245 652 1964 299 7,5 8 9
245/45R17 253 660 1989 302 7,5 8 9
255/45R17 265 672 2019 306 8 8,5 9,5
18″ 215/45R18 222 659 1986 304 7 7 8
225/45R18 234 667 2010 307 7 7,5 8,5
235/45R18 245 677 2040 311 7,5 8 9
245/45R18 253 685 2065 314 7,5 8 9
255/45R18 265 697 2095 318 8 8,5 9,5
275/45R18 284 715 2150 325 8,5 9 10,5
19″ 245/45R19 253 711 2144 327 7,5 8 9
20″ 275/45R20 284 766 2306 351 8,5 9 10,5
Серія 40
16″ 215/40R16 227 584 1763 270 7 7,5 8,5
17″ 205/40R17 220 602 1818 280 7 7,5 8
215/40R17 227 610 1842 283 7 7,5 8,5
235/40R17 251 628 1891 289 8 8,5 9,5
245/40R17 258 636 1915 292 8 8,5 9,5
255/40R17 270 644 1940 296 8,5 9 10
265/40R17 282 652 1964 299 9 9,5 10,5
275/40R17 289 660 1989 302 9 9,5 11
285/40R17 302 670 2013 305 9 10 11
18″ 205/40R18 220 627 1894 292 7 7,5 8
225/40R18 239 645 1943 299 7,5 8 9
235/40R18 251 653 1967 302 8 8,5 9,5
245/40R18 258 661 1992 305 8 8,5 9,5
255/40R18 270 669 2016 308 8,5 9 10
265/40R18 282 677 2040 311 9 9,5 10,5
275/40R18 289 685 2065 314 9 9,5 11
285/40R18 302 695 2089 317 9,5 10 11
19″ 225/40R19 239 671 2022 312 7,5 8 9
245/40R19 258 687 2071 318 8 8,5 9,5
255/40R19 270 695 2095 321 8,5 9 10
275/40R19 289 711 2144 327 9 9,5 11
20″ 245/40R20 258 712 2147 330 8 8,5 9,5
Серія 35
17″ 225/35R17 239 596 1800 278 7,5 8 9
265/35R17 282 626 1885 289 9 9,5 10,5
335/35R17 357 676 2031 307 11 12 13
18″ 215/35R18 227 613 1851 287 7 7,5 8,5
225/35R18 239 621 1876 290 7,5 8 9
235/35R18 251 627 1894 292 8 8,5 9,5
255/35R18 270 643 1937 298 8,5 9 10
265/35R18 282 651 1961 301 9 9,5 10,5
275/35R18 289 657 1979 303 9 9,5 11
285/35R18 302 665 2004 307 9,5 10 11
295/35R18 313 671 2022 309 10 10,5 11,5
345/35R18 364 709 2132 323 11,5 12 13,5
19″ 225/35R19 239 647 1955 303 7,5 8 9
235/35R19 251 653 1973 305 8 8,5 9,5
245/35R19 258 661 1998 309 8 8,5 9,5
255/35R19 270 669 2016 311 8,5 9 10
265/35R19 282 677 2040 314 9 9,5 10,5
275/35R19 289 683 2059 316 9 9,5 11
285/35R19 302 691 2083 320 9,5 10 11
295/35R19 313 697 2101 322 10 10,5 11,5
20″ 245/35R20 258 686 2074 321 8 8,5 9,5
255/35R20 270 694 2092 323 8,5 9 10
275/35R20 289 708 2135 329 9 9,5 11
21″ 245/35R21 258 711 2150 334 8 8,5 9,5
255/35R21 270 719 2169 336 8,5 9 10
Серія 30
18″ 285/30R18 302 635 1918 296 9,5 10 10,5
295/30R18 313 643 1937 298 10 10,5 11
315/30R18 333 655 1973 303 10,5 11 11,5
335/30R18 357 667 2010 307 11,5 12 12,5
345/30R18 364 673 2028 310 11,5 12 12,5
19″ 265/30R19 282 649 1961 304 9 9,5 10
275/30R19 289 655 1979 306 9 9,5 10
285/30R19 302 661 1998 309 9,5 10 10,5
295/30R19 313 669 2016 311 10 10,5 11
305/30R19 326 675 2034 313 10,5 11 11,5
345/30R19 364 699 2108 323 11,5 12 12,5
20″ 235/30R20 251 656 1983 309 8,5 8,5 9,5
245/30R20 258 662 2001 312 8,5 8,5 9,5
255/30R20 270 668 2019 314 9 9 10
285/30R20 302 686 2074 321 10 10 11
335/30R20 357 718 2166 333 12 12 13
21″ 255/30R21 270 693 2095 327 9 9 10
285/30R21 302 711 2150 334 10 10 11
295/30R21 313 719 2169 336 10 10,5 11
22″ 255/30R22 270 719 2175 340 9 9 10
Серія 25
19″ 315/25R19 338 647 1955 303 11 11,5 12
20″ 285/25R20 307 656 1983 309 10,5
295/25R20 313 662 2001 312 10 10,5 11
325/25R20 349 676 2044 317 11,5 12 12,5
21″ 295/25R21 313 687 2077 324 10 10,5 11
22″ 295/25R22 313 713 2156 337 10 10,5 11

Джерело: Технічна інформація Michelin 2006/2007 рр.

Таблиця відповідність дисків і шин для позашляховиків

 

Для позашляховиків
Ø
диска
Розмір шин Розміри (1) Ширина обода диска
(в дюймах)
Стандартні розміри
S макс Ø макс CdR R
мм мм мм мм Мінім. Реком. Макс.
Повнопрофільні ШИНИ і СЕРІЯ 85
16″ 7.50R16 216 814 2450 373 5.50 6.00 6.50
235/85R16 244 822 2458 359 6.0 6.5 7.5
Серія 80
15″ 195/80R15 204 705 2114 312 5.0 5.5 6.5
215/80R15 225 739 2211 325 5.5 6.0 7.0
16″ 205/80R16 211 748 2239 331 5.0 5.5 7.0
215/80R16 225 764 2288 337 5.5 6.0 7.0
Серія 75
15″ 215/75R15 225 715 2144 316 5.5 6.0 7.0
225/75R15 232 733 2193 322 6.0 6.0 7.5
235/75R15 244 747 2236 328 6.0 6.5 8.0
255/75R15 265 779 2327 339 6.5 7.0 8.5
16″ 225/75R16 232 758 2269 335 6.0 6.0 7.5
Серія 70
15″ 195/70R15 209 665 1998 297 5.0 6.0 6.5
205/70R15 217 681 2040 303 5.0 6.0 7.0
265/70R15 283 767 2297 336 7.0 8.0 9.0
16″ 215/70R16 230 720 2159 321 5.5 6.5 7.0
225/70R16 237 734 2202 326 6.0 6.5 7.5
235/70R16 250 750 2245 332 6.0 7.0 8.0
245/70R16 258 764 2288 337 6.5 7.0 8.0
265/70R16 283 792 2373 348 7.0 8.0 9.0
275/70R16 290 808 2416 354 7.0 8.0 9.0
17″ 225/70R17 237 760 2281 339 6.0 6.5 7.5
265/70R17 283 818 2452 361 7.0 8.0 9.0
Серія 65
15″ 185/65R15 197 631 1894 284 5.0 5.5 6.5
16″ 215/65R16 230 698 2092 312 6.0 6.5 7.5
255/65R16 270 752 2251 332 7.0 7.5 9.0
17″ 235/65R17 250 750 2251 335 6.5 7.0 8.5
245/65R17 258 762 2288 340 7.0 7.0 8.5
265/65R17 283 790 2367 350 7.5 8.0 9.5
275/65R17 290 804 2410 356 7.5 8.0 9.5
Серія 60
16″ 215/60R16 230 674 2025 304 6.0 6.5 7.5
236/60R16 250 700 2098 313 6.5 7.0 8.5
18″ 235/60R18 250 751 2254 338 6.5 7.0 8.5
275/60R18 290 871 2400 357 7.5 8.0 9.5
285/60R18 304 813 2437 362 8.0 8.5 10.0
Серія 55
17″ 225/55R17 242 690 2074 313 6.0 7.0 8.0
235/55R17 255 700 2105 317 6.5 7.5 8.5
275/55R17 295 746 2239 334 7.5 8.5 9.5
18″ 255/55R18 276 749 2248 338 7.0 8.0 9.0
19″ 255/55R19 276 775 2327 351 7.0 8.0 9.0
275/55R19 295 797 2394 359 7.5 8.5 9.5
285/55R19 309 809 2431 364 8.0 9.0 10.0
Серія 50
17″ 255/50R17 276 698 2098 316 7.0 8.0 9.0
18″ 235/50R18 255 703 2114 321 6.5 7.5 8.5
285/50R18 309 755 2266 340 8.0 9.0 10.0
19″ 255/50R19 276 749 2254 341 7.0 8.0 9.0
20″ 255/50R20 276 774 2330 354 7.0 8.0 9.0
275/50R20 295 796 2391 362 7.5 8.5 9.5
Серія 45
18″ 255/45R18 265 697 2095 318 8.0 8.5 9.5
19″ 235/45R19 245 703 2120 324 7.5 8.0 9.0
275/45R19 284 741 2230 238 8.5 9.0 10.5
285/45R19 296 749 2254 341 9.0 9.5 10.5
20″ 265/45R20 277 756 2275 347 8.5 9.0 10.0
Серія 40
19″ 255/40R19 270 695 2095 321 8.5 9.0 10.0
20″ 275/40R20 289 736 2220 340 9.0 9.5 11.0
Серія 35
20″ 315/35R20 333 736 2220 340 10.5 11.0 12.5
21″ 285/35R21 302 741 2236 345 9.5 10.0 11.0
22″ 285/35R22 302 767 2315 358 9.5 10.0 11.0
Серія 30
21″ 325/30R21 344 737 2223 343 11.5 11.5 13.0
22″ 295/30R22 313 745 2248 349 10.5 10.5 11.5

Джерело: Технічна інформація Michelin 2006/2007 рр.

 

 

 

Поділитись:
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі