Німець проїхав на Tesla Model S 1,7 млн кілометрів, замінивши 12 двигунів!

Водій електрокара вважає, що Tesla знає про проблеми з моделлю, але не хоче вирішувати проблему.

Мешканець Німеччини на ім’я Хансйорг-Еберхард Фрайхерр фон Геммінген-Хорнберг близько десятиліття тому придбав нову Tesla Model S P85, на яку автовиробник видав восьмирічну гарантію без обмеження пробігу. За ці роки чоловік встиг проїхати рекордні 1,7 мільйона кілометрів.

 

Він розповів The Driven, що подорожував Австрією, Швейцарією, Францією, Італією, Іспанією, Португалією, Угорщиною, Польщею, Словаччиною, Чехословаччиною, Бельгією, Люксембургом, Нідерландами, Данією, Швецією, Фінляндією, Норвегією, Англією, Ірландією та Китаєм.

За час експлуатації він 12 разів змінював електродвигун, який раз у раз виходив з ладу. Незважаючи на те, що всі ремонтні роботи обійшлися німцю безкоштовно, він вважає, що компанія знає про проблеми машини, але навмисно не виправляє ситуацію.

фото thedriven

Власник «Тесли» повідомив, що збирається їздити за кермом електрокара доти, доки одометр не покаже два мільйони кілометрів. Проте наступною машиною німець не бажає бачити американський електрокар. На його думку, Porsche Taycan, Mercedes EQS і навіть китайські батарейні моделі виглядають цікавішими, а головне надійніше за автомобілі Ілона Маска.

Ще однією причиною вибору електромобіля іншої марки стало відношення керівництва Tesla. За словами німця, у компанії ігнорують проблеми з електромоторами, що виникають при великих пробігах. Крім того, чоловік скаржиться, що Ілон Маск привітав його з мільйоном пройдених кілометрів лише через рік після рекорду. Причому глава американського концерну як знак уваги відправив господареві електромобіля кілька смайлів у соціальній мережі.

У червні минулого року німець уже потрапляв у поле зору журналістів. Тоді власник Tesla Model S проїхав трохи більше ніж 1,6 мільйона кілометрів. На такому пробігу господар вісім разів змінював електродвигун.

 

Джерела: insideevs    thedriven    quto

AvtoKasta