Nissan Leaf влаштував гонку з реактивним літаком. Все заради реклами

Nissan показав “пафосну” гонку свого електрокара Leaf проти реактивного літака.

Один з найпопулярніших і найпоширеніших у світі електромобілів Nissan Leaf не так часто бере участь у гонках по прямій, як його безпосередні конкуренти від Tesla, але це не завадило японському автовиробнику влаштувати незвичайний заїзд. Причому в суперники електричному хетчбеку обрали не якусь чергову новинку автопрому, а справжній реактивний літак. Щоправда, про оцінку часу не йшлося — так Nissan вирішив прорекламувати динаміку свого Leaf.

Актуальне покоління Nissan Leaf випускається з 2018 року – передньопривідний хетчбек доступний з електромотором EM57 на 150 або 218 кінських сил і з батареями ємністю 40 або 62 кіловат-годину.

У лінійці моделі присутня і версія Nismo, яка відрізняється від базового електромобіля лише спортивним декором кузова та салону, особливими налаштуваннями підвіски та кермового керування.

Все це ніяк не впливає на динамічні характеристики хетчбека, але це не завадило Nissan до нового модельного року свого Leaf підготувати пафосний рекламний ролик – щоб продемонструвати прискорення електромобіля з місця, його звели в гонці по прямій з реактивним літаком.

 

Джерело: Nissan

AvtoKasta