Створено першу «каністру-павербанк» для дозаправки електромобілів

Електрокари, на відміну від звичайних транспортних засобів з ДВС, майже неможливо дозаправити далеко від цивілізації: запастись достатньою кількістю електроенергії в «каністрі» і взяти її з собою було не можливо. Однак рішення вже знайдено: портативні зарядники на чорний день сконструювали у Великій Британії.

фото: autocar

За даними Autocar, пристрій ZipCharge Go надійде у продаж у 2022 році. По суті, це і є та сама рятівна каністра-павербанк, яка допоможе власнику електрокара дотягнути до зарядного пристрою або цивілізації. Її можна просто взяти із собою, поклавши у багажник.

фото: autocar

Пристрій ZipCharge Go виконаний у вигляді невеликої валізки на коліщатках – для зручності транспортування та перевезення. Всередині нього знаходяться акумулятори, що дозволяють дозаправити електрокар приблизно на 30 км. Заряджання автомобіля від такого пристрою займає приблизно 30 хвилин. Запасти енергію ZipCharge Go можна від звичайної розетки. Акумуляторна валізка доповнена підтримкою 4G, що дозволяє власнику здійснювати віддалений моніторинг та планувати зарядку.

фото: autocar

Блок живлення пристрою є двонаправленим інвертором змінного/постійного струму. Пристрій можна використовувати, у тому числі, для мінімізації витрат на електроенергію. Наприклад, заряджати батарею вночі за низьким тарифом і використовувати енергію вдень, коли ціна на електроенергію зростає.

фото: autocar

Корпус ZipCharge Go виконаний у вигляді міцної алюмінієвої рами, що обшита панелями з переробленого пластику. Валіза можна персоналізувати, в тому числі, за рахунок фарбування та оздоблення. Конструкція герметична і може використовуватись за будь-яких погодних умов.

фото: autocar

Вартість «каністри» для електрокарів поки не оголошується. Ймовірно, вона буде коштувати на рівні персональної домашньої точки зарядки рівня 2. Користуватися пристроєм можна буде, у тому числі за підпискою – за 49 фунтів стерлінгів на місяць.

 

 

Джерело: autocar

Поділитись:
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі