Tesla планує розпочати випуск апаратів штучної вентиляції легенів

Американська Tesla найближчим часом відновить підготовку до випуску апаратів штучної вентиляції легенів (ШВЛ) на заводах в Баффало (Нью-Йорк) і Фрімонті (Каліфорнія). Про це повідомив у своєму Twitter засновник SpaceX і гендиректор Tesla Ілон Маск.

«Giga New York знову відкриється для виробництва ШВЛ, як тільки це стане можливим. Ми зробимо все від нас залежне, щоб допомогти громадянам Нью-Йорка», – сказав Маск. Робота на заводах Tesla в Баффало і Фрімонті була зупинена в понеділок, 23 березня, через коронавирусну загрозу.

19 березня Маск повідомив, що готовий запустити виробництво ШВЛ на заводах компанії, а мер Нью-Йорка Білл де Блазіо написав, що місто закупить такі апарати. Генеральний директор Medtronic Омар Ішрак в середу, 25 березня, розповів CNBC, що роботи по початку виробництва ШВЛ на заводі в Фрімонті рухаються дуже швидко, а Маск в Twitter назвав успіхи в організації випуску ШВЛ хорошими.

Ілон Маск також купив в Китаї 1255 апаратів ШВЛ і подарував їх Каліфорнії. Губернатор Каліфорнії Гевін Ньюсом повідомив, що ШВЛ доставлені в Лос-Анджелес, і назвав вчинок підприємця героїчним. Апарати необхідні для лікування пацієнтів з тяжкими наслідками коронавирусной інфекції COVID-19.

 

Джерело: vedomosti.ru

AvtoKasta