В Австралії розробили новий вид акумуляторів. Вони заряджаються в 60 разів швидше літій-іонних

Масове виробництво батарей для електромобілів налагодять до 2024 року.

 

Австралійська компанія Graphene Manufacturing Group спільно з вченими інституту біоінженерії і нанотехнологій Квінслендського університету розробили інноваційні батареї на основі алюмінію і графена. За словами розробників, нові акумулятори практично за всіма параметрами перевершують сучасні літій-іонні батареї.

 

Алюмінієво-графенові акумулятори не потребують використання рідкоземельних металів. Подібні батареї не горять, витримують колосальні струми, а також широкий діапазон робочих температур. Швидкість зарядки інноваційних елементів живлення, які вже порівнюють з суперконденсаторами, в 60 разів вище, ніж у сучасних акумуляторів на основі літію. Крім того, вони здатні утримувати в три рази більше енергії, а також коштують дешевше.

 

Акумулятори на основі алюмінію і графена можуть сприяти стрімкому розвитку електричного транспорту. Австралійська компанія планує вивести інноваційний продукт на ринок вже в кінці нинішнього року.

 

Однак спочатку виробництво почнеться з невеликих батарей- «таблеток», призначених для комерційних потреб. Випуск батарей для електротранспорту запланований на 2024 рік.

 

 

Джерело: Forbes Мотор

Поділитись:
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі