Концепт BYD Ocean-X заглянув в майбутнє «морських» електрокарів

Китайська компанія BYD Auto оголосила: e-platform 3.0, випробувана «дельфіном» BYD Haitun, у 2022 році ляже в основу трьох нових електрокарів, які теж виконані в стилі «морська естетика». Їх ймовірні назви – «тюлень», «морський лев» і «чайка».

 

Це буде середньорозмірний седан, готовий скласти конкуренцію Теслі Model 3. Його дебют очікується в 2022 році, а передвісником став шоу-кар BYD Ocean-X. Поки це лише дизайнерський макет (нехай і повнорозмірний), виконаний в новому стилі Marine Aesthetics. Команда шеф-дизайнера Вольфганга Еггера надихалася морської темою, а в результаті вийшов досить симпатичний проект. Зате вже відомі технічні деталі.

 

 

Пізніше з’явиться седан (або ліфтбек), окреслений концептом Ocean-X. Той обіцяє запас ходу понад 1000 км, розгін до сотні за 2,9 с, п’ятихвилинну зарядку для пробігу в 150 км.

Функцію шоу-кара на цей раз виконав нерухомий макет з діючою світлотехнікою. За однією лише формою кузова зрозуміло, що Ocean-X націлений на боротьбу з седаном Tesla Model 3. Фото: BYD, autohome.com.cn

Оформлення передка нагадує не Dragon Face 3.0, як у старшого електроседана BYD Han EV, а обличчя ліфтбека Toyota GR Supra. Корма з багатошаровим бампером містить натяк на «качиний хвостик».

 

Фото: autohome.com.cn

Серійний Ocean-X отримає задній і повний привід, 800-вольтів архітектурну начинку «як у Porsche», приводні модулі «вісім в одному», інтегровану в силову структуру кузова батарею Blade ємністю близько 100 кВт • год і власну операційну систему BYD OS.

Фото: autohome.com.cn

Інноваційне управління температурою нібито дозволяє електрокару безпроблемно працювати в діапазоні від -30 ° до + 60 °.

 

Все це стосується не тільки КНР, адже моделі BYD вже добралися до Європи.

 

 

Джерело: autoreview

AvtoKasta