Дух сучасного Києва: по дорогах їздитимуть новорічні бетонозмішувачі

«Бетон від Ковальської» разом з креативним агентством ANGRY agency запустили нестандартну рекламну кампанію — перетворили бетонозмішувачі на ялинкові новорічні іграшки зі святковою ілюмінацією. Відсьогодні й до кінця лютого стилізовані автомобілі курсуватимуть усіма районами Києва, щоб привезти святковий настрій на різні вулиці столиці. 

 

Мета кампанії — зробити людей у новорічний період щасливішими. Згідно з дослідженням, проведеними данськими вченими, атрибутика Нового Року та Різдва може позитивно вплинути на настрій людей.

 

У ролику залучено 10 бетонозмішувачів, але столицею щодня їздитиме 20 бетонозмішувачів 

“У Новий рік вулиці міст заведено прикрашати святковими декораціями. Але в Києві більшість з них знаходяться в центрі. Щоб підняти настрій взимку всім жителям міста, «Бетон від Ковальської» оздобив бетонозмішувачі святковою новорічною ілюмінацією.

Відсьогодні й до кінця лютого 2022 року вони курсуватимуть усіма районами Києва та привезуть святковий настрій туди, де його поки що немає. Кожен з 20 бетонозмішувачів виконуватиме по 4 рейси щодня.

Вантажівки будуть пересуватися за своїми робочими маршрутами — з заводу на будівництво й навпаки. Бетонозмішувачі можна буде зустріти на Дарниці, Солом’янці, Борщагівці та в інших районах міста. За весь період кампанії 20 новорічних бетонозмішувачів здійснять 3 840 виїздів та подолають 76 800 км.”

Джерела: Marketing Media Review   Ковальська

 

Поділитись:
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі