У Німеччині почали масово конфісковувати авто у росіян

У Німеччині почали масово конфіскувати автомобілі із російськими номерними знаками. Співробітники тамтешньої митниці посилаються на норми, запроваджені Берліном ще минулого року як санкції проти країни-агресорки, що розв’язала повномасштабну війну в Україні.

Про це повідомляють російські ЗМІ, до яких звертаються «ображені» російські автолюбителі. Так, наприклад, сімейна пара з дітьми з Санкт-Петербурга провела вояж Європою, а проїжджаючи через ФРН, була змушена попрощатися з машиною.

«Ми вже їхали Німеччиною у бік Скандинавії, на автобані за Гамбургом нас обігнала машина, з якої висунулась рука з жезлом, а на задньому склі загорілася табличка Follow me», – передає преса розповідь водія.

 

Співробітники німецької митниці розповіли приголомшеним росіянам про санкції та передбачене ними ембарго, потім додали, що машину забирають. Особисті речі, дітей та дружину разом із водієм «вивантажили» прямо на дорогу, Audi з петербурзькими номерами поставили на евакуатор та відвезли.

«Оговтавшись від шоку, власник вийшов на зв’язок із консульством Росії у Берліні. Там допомогли зв’язатися з представниками митниці та запропонували надіслати папери, які видадуть німці, щоб забезпечити переклад і сказати, підписувати їх чи ні. Але більше нічим допомогти там не можуть», – розповідають російські ЗМІ.

При цьому наголошується, що інцидент із петербуржцями не єдиний за останній місяць. Представники диппосольств у відповідь на всі звернення змушені співчутливо розводити руками.

 

Джерело: Обозреватель

AvtoKasta