Uber безкоштовно возитиме українських медиків в 14 містах

Сервіс таксі Uber спільно із Міністерством охорони здоров’я України та благодійним фондом «Солом’янські котики» запустили масштабний проект, у рамках якого мають намір допомогти українським медикам.

Зокрема, лікарі та медсестри із понад 300 медичних закладів України зможуть безкоштовно користуватися послугами таксі, щоб доїхати на роботу або з роботи. Ініціатива діятиме протягом наступних трьох місяців та охопить 14 міст країни, в яких працює сервіс Uber. Серед них: Київ, Харків, Дніпро, Львів, Одеса, Житомир, Вінниця, Тернопіль, Хмельницький, Черкаси, Ужгород, Чернівці, Рівне та Кропивницький.

фото: REUTERS

У прес-службі компанії зазначили, що для того, щоб поїзди були безкоштовними, при виклику таксі потрібно ввести промокод. Кожен медичний працівник зможе скористатися ним до 30 разів на місяць.

Як повідомило МОЗ, домовленність розрахована на 10 тис. поїздок, які медики можуть використати для того, аби дістатися до роботи і з роботи.

У разі, якщо не вдається скористатися промокодом, можна звернутися до телефонного режиму у волонтерів із фонду «Солом’янські котики» і вони допоможуть вирішити це питання.

До ініціативи з транспортування медперсоналу долучився також і Bolt. Компанія почала співпрацю з МОЗ та Київською міською адміністрацією для отримання інформації щодо пріоритетних лікувальних закладів та спеціалістів з метою організації транспортування медиків.

 

Джерело: autocentre

AvtoKasta