Hyundai починає випробування свого гібридного WRC 2022 на базі i20 N

 

Hyundai Motorsport приступив до випробувань свого автомобіля для участі в чемпіонаті світу з ралі 2022 року. Новинка отримала гібридну трансмісію, яка буде використовуватися відповідно до нового технічного регламенту.

 

Гоночний спорткар Hyundai 2022 WRC створений на основі дорожнього автомобіля i20 N. Під час перших тестових випробувань розробники хотіли зрозуміти його поведінку, а також його сильні і слабкі сторони.

Фото: motorsport.hyundai

Поточні плани передбачають, що автомобіль випробують в ряді різних місцях по всій Європі, щоб оцінити його характеристики в будь-яких умовах і на будь-якій місцевості.

 

“Команда Hyundai Motorsport виконала приголомшливу роботу і так завзято працювала, щоб підготувати машину до першого тесту за такий короткий проміжок часу.”

 

 

З наступного року автомобілі WRC будуть комплектуватися 1,6-літровим 4-циліндровим двигуном з безпосереднім вприском і турбонаддувом в тандемі з електродвигуном потужністю на 134 к.с. і 180 Нм.

Електродвигун живиться від акумуляторної батареї ємністю 3,9 кВт, розташованої в герметичному корпусі з вуглецевого волокна.

 

 

 

 

Джерело: topgear.com

Поділитись:
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі