В США безпілотне таксі Waymo застрягло на дорозі і втекло від техпідтримки

Курйозний інцидент стався в місті Чандлер, штат Арізона. Один з безпілотників компанії Waymo застряг на дорозі через ряд конусів. У цей момент в салоні безпілотного таксі перебував пасажир. Він не розгубився і зумів зняти те, що відбувається на відео.

 

Іронія в тому, що пасажиром таксі виявився блогер Джоель Джонсон, який відомий в мережі своїми тест-драйвами безпілотників. Для свого чергового Відео-відгуку він вибрав безпілотне таксі Waymo. Ролик вийшов цікавим, а розв’язка несподіваною.

 

Спочатку безпілотник застряг на одному з перехресть, а потім спробував «втекти» від фахівців техпідтримки. Через норовливого безпілотника велика частина дороги виявилася перекритою. Цьому передував цілий ряд інших помилок. Спочатку автономне таксі застрягло на перехресті через помилки технічного фахівця. Її усунення було можливо тільки на місці, і до безпілотнику рушила команда техпідтримки.

 

Автомобіль не став чекати підмоги і самостійно відновив рух, тільки ось далеко виїхати йому не вдалося. Проїхавши всього кілька метрів, він знову зупинився, перекривши при цьому проїжджу частину. Безпілотник зреагував на помаранчеві конуси, прийнявши їх за перешкоду. Дорожники прибрали їх, і таксі продовжило свій шлях.

 

Втретє автомобіль зупинився, коли знову запримітив дорожні конуси. Тоді ж до нього нарешті дісталася підтримка. Тільки ось безпілотник з незрозумілих причин не захотів взаємодіяти з фахівцями і став «тікати» від них. В результаті Людина змогла приборкати техніку, а пасажир дістався до місця призначення.

 

 

Джерело: carsweek

Поділитись:
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі