Автопілот Tesla переплутав Місяць з жовтим світлом світлофора (відео)

У Мережі з’явилося відео з черговим «глюком» Tesla: фірмова автономна система Autopilot сплутала місяць з жовтим сигналом світлофора, через що електрокар намагався знизити швидкість.

Фото: unsplash

Ролик з екраном «Тесли» і жовтим місяцем опублікував в Twitter користувач Jordan Nelson, який звернувся до глави компанії Ілона Маска і попросив його розібратися в проблемі. На даний момент у відео вже майже мільйон переглядів, але Маск поки не відповів.

 

Як повідомляє видання Autoweek, «заплуталася» Tesla оснащена нестандартним Autopilot, а поліпшеною системою Full Self-Driving з розширеним функціоналом, яка вийшла в середині липня. Незважаючи на назву, яка натякає на повний контроль, автопілот все ще відноситься до другого рівня. Це означає, що водій зобов’язаний тримати руки на кермі і втручатися в разі будь-якої проблеми.

 

 

Автопілот працює не бездоганно, що доводить свіже відео, а також інші ролики, в яких електромобіль приймає за світлофори безліч різнокольорових прапорців.

 

Однак в компанії підкреслили, що дев’ята версія автопілота все ще проходить бета-тестування. Для бажаючих випробувати її власників нових електрокарів підписка коштує 199 доларів на місяць (14,7 тисячі рублів), а ось господарям старих Tesla доведеться викласти 1,5 тисячі доларів за доступ до підписки і поліпшеному автопілоту.

 

 

Джерело: Jordan Nelson / TwitterAutoweek

AvtoKasta