Гаджет на колесах: презентовано перший електромобіль від SONY

Японська компанія Sony на на Міжнародній виставці споживчої електроніки (CES-2020) Consumer Electronic Show в Лас-Вегасі презентувала концепт свого першого електрокара Vission-S.

Sony Vision-S – ліфтбек. Візуально електрокар нагадує Tesla Model S. Зазначається, що електрокар призначений для демонстрації різних технологій Sony.

Зі слів головного виконавчого директора Sony Кенітіро Йошида, модель обладнана 33 різними датчиками, має 5 дисплеїв і систему об’ємного звучання 360 Reality Audio вмонтовану навіть в сидіння. Також є постійне підключення до інтернету.

Довжина машини 4895 мм і вона може вмістити 4 людини.

В рух Vision-S приводить 2 електромотори потужністю по 200 кВт (272 к.с.) кожен! Над Vision-S японська корпорація працювала разом з партнерами, зокрема з Bosch, Continental, Genetex, Nvidia та Magna.

Ємність батарей і головне дальність пробігу – поки невідома.

“Ми активізуємо свої зусилля, щоб зробити свій внесок у майбутнє автоіндустрії”, – заявив головний виконавчий директор Sony Кенітіро Йошида, презентуючи електрокар.

 

На даний момент невідомо, чи компанія планує запустити електромобіль у серійне виробництво. Ймовірно Sony не робитиме цього, а продаватиме свої автомобільні технології іншим компаніям.

 

Джерело: The Verge.

AvtoKasta