Перший гібрид від FIAT і ретро стиль

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Ретромобіль Fiat 500 і його родич Fiat Panda оновились і стали першими моделями бренду, які будуть гібридами.

На одній електриці такі автомобілі їздити не вміють, але працюють за принципом «м’якого» гібрида.

Fiat Panda і Fiat 500 побудовані на однаковій платформі і оснащуються однаковою 70-сильною установкою. До її складу входять літровий мотор і 12-вольтовий стартер-генератор з ремінним приводом, підключений до маленької літій-іонної батареї. Це так звана помірно-гібридна система, головне завдання електричного додатку в ній — рекуперирувати енергію при гальмуванні, швидко перезапускати ДВС і допомагати йому при прискоренні. В обох автомобілів поки передбачена тільки “механіка” на 6 передач.

Fiat 500 Hybrid надійде в продаж в Європі в лютому, а в березні до автосалонів добереться гібридна Panda.

Слідом на ринку з’явиться нове покоління повністю електричного 500e, прем’єра якого відбудеться на автосалоні в Женеві навесні.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][dt_media_gallery_carousel image_border_radius=”0px” project_icon_color=”#ffffff” project_icon_border_width=”0px” arrow_bg_width=”36x” arrow_border_width=”0px” r_arrow_icon_paddings=”0px 0px 0px 0px” r_arrow_v_offset=”0px” l_arrow_icon_paddings=”0px 0px 0px 0px” l_arrow_v_offset=”0px” show_bullets=”y” bullets_h_offset=”0px” include=”341,339,337,335,333,331,328″][/vc_column][/vc_row]

Поділитись:
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі