Geely і Mercedes-Benz планують спільно випускати електричний Smart

Китайська компанія Zhejiang Geely Holding Group і німецька Mercedes-Benz заявили, що кожна з них інвестує близько 390 млн доларів в спільне підприємство по створенню «преміальних і розумних» електромобілів під маркою Smart.

Рада директорів нового спільного підприємства буде складатися з шести керівників з рівним представництвом по обидва боки. Підприємство буде базуватися в прибережному китайському місті Нінбо. Як і Mercedes-Benz, марка Smart належить концерну Daimler AG.

За словами автовиробників, підприємство буде мати виробничі потужності в Китаї, а продаватися його продукція буде в Китаї і в Німеччині. Geely належить займатися проектуванням машин, а Mercedes-Benz буде відповідати за їх зовнішній вигляд. Кожен партнер буде представлений трьома місцями в раді директорів, а генеральним директором підприємства стане Тонг Сянбей (Tong Xiangbei) з Geely.

Концепт Smart Forease на Женевському автосалоні 2019 року

Наступне покоління компактного міського автомобіля Smart будуть виробляти в Китаї. У новому поколінні Smart стане електромобілем, а випуск нинішнього в Європі на підприємствах Франції та Словенії продовжиться до 2022 року.

 

Джерело: Reuters

AvtoKasta