Китайський електромобіль загубив батарею під час руху

У китайському місті Ченду сталася нестандартна ДТП. У електромобіля Geely Cao Cao 60 просто на ходу відвалилася акумуляторна батарея.

У ролику видно, що ціла батарея Geely Cao Cao 60 випала з днища і опинилася на асфальті. Природно, після цього електрокар не зміг продовжувати рух.

Як пише Carnewschina, інцидент трапився на другій кільцевій дорозі міста Ченду (провінція Сичуань). Після “десантування” батареї автомобіль проїхав ще близько 20 метрів і зупинився. Ніхто не постраждав, але ця подія наробила шуму, і репутація Geely явно підмочена.

Причиною інциденту, найімовірніше, є слабке кріплення батареї, що зумовлено незвичайною конструкцією електрокара. Річ у тім, що в Geely Cao Cao 60 батарея виконана швидкознімною – її можна замінити на спеціальних станціях лише за 5 хвилин.

У такий спосіб електромобіль не доведеться заряджати – замість цього йому встановлять свіжу батарею. До того ж, це дає змогу продавати авто за нижчою ціною без батареї та її здавати в лізинг.

Cao Cao Maple 60 фото: Carnewschina

Бюджетний електричний купе-кросовер Geely Cao Cao 60 коштує від 17 400 доларів. Він оснащений 163-сильним мотором, а його запас ходу становить 415 км.

Cao Cao Auto – це суббренд Geely, представлений у березні поточного року. Автомобілі створюються для підрозділу Cao Cao Mobility, який надає різні послуги (таксі, прокат та оренда автомобілів тощо) більш ніж у 60 містах Китаю (це своєрідний місцевий аналог Lyft та Uber).

Джерело: Carnewschina

AvtoKasta