На Мюнхенському автошоу показали серійний екземпляр електрокара Microlino

Колектив Micro Mobility Systems дуже неспішно йде до серійного виробництва свого дітища. Його показали ще в 2016-м і були готові в терміновому порядку починати виробництво, але навіть набравши до 2018 року понад 4500 попередніх замовлень, новинку на конвеєр так і не пустили. Однак на мюнхенському автошоу IAA Mobility нарешті дебютував серійний екземпляр, анонсовані комплектації і обіцяний старт виробництва до кінця року.

На Мюнхенському автошоу дебютував серійний екземпляр електрокара Microlino
Microlino

Потрапити всередину можна за допомогою замаскованої кнопки – двері плавно розкриє сама. Тут можуть розміститися дві людини, прихопивши з собою багаж об’ємом до 230 л. Рульова колонка зафіксована в підлозі, на ній розміщена цифрова приладова панель неназваною діагоналі.

На Мюнхенському автошоу дебютував серійний екземпляр електрокара Microlino

Як і було обіцяно, блок з фізичними пластиковими перемикачами до моменту серійної зборки замінили на мікротачскрін. Він вбудований в алюмінієву поперечину. У компанії відзначають, що це дає їм «більше гнучкості» у виробництві, так і мінімалізм інтер’єру так майже не страждає.

Всього у новинки три варіанти виконання: Urban, Dolce і Competizione. Перший буде доступний тільки в кольорах Santorini White або Amsterdam Orange з глянсовою чорним дахом. Тканинний інтер’єр може бути виконаний в чорному або антрацитному відтінках. Другий рівень додасть кольори кузова Paris Mint, Milano Red і Zurich Blue, а дах буде білою. Тут запаляться фірмові світлодіодні смуги Infinity LED і з’явиться люк, а інтер’єр за бажанням оббитий екокожа. Топове виконання запропонує матові відтінки Gotham Anthracite, London Green і Torino Aluminium в поєднанні з темним верхом. Така машина і показана на офіційних фотографіях.

На Мюнхенському автошоу дебютував серійний екземпляр електрокара Microlino

Спереду і ззаду використані стійки McPherson. Маса сітікара без акумуляторів – 435 кг.

Про самі батареї інформації небагато. Відомо: щоб поповнити порожні енергоносії до 80%, буде потрібно від трьох до чотирьох годин. У звичайному режимі електромотор генерує 17 к.с. і 118 Н • м, але на нетривалий час потужність може бути збільшена до 25 «конячок». До 50 км/год машина розганяється за п’ять секунд. Прискорення до першої сотні заміряти неможливо – гранична швидкість обмежена 90 км/год. На вибір є три варіанти батарей: ємністю 6 кВт • год, 10,5 і 14. Вони забезпечать дальність ходу 95 км, 175 і 230 відповідно. Цікаво, що здібності до зарядці у акумуляторів різні – середній заряджається довше за інших. Ймовірно, подробиці про них з’являться пізніше. Просунутих систем безпеки у моделі не буде.

На Мюнхенському автошоу дебютував серійний екземпляр електрокара Microlino

Для складання електрокара швейцарці заснували власне виробниче відділення в італійському Турині – Microlino Italia. Партнером виступило ательє CECOMP.

Воно відповідало, наприклад, за кузов двухдверки BMW Zagato Coupe. Переїзд на нову базу відбувся в серпні.

 

Варто відзначити, що стартові ціни з моменту їх першої згадки кілька років тому не змінилися – автомобіль доступний від € 12 500.

Зараз завод компанії готовий виробляти 7500 машин на рік, але пізніше зможе вийти на більші обсяги. При цьому кількість попередніх замовлень на сьогоднішній день складає близько 24 000, а перші готові екземпляри Microlino відправляться до Швейцарії і Німеччини. Клієнтам знову потрібно запастися терпінням, хоча звикати їм явно не доведеться.

 

Джерело: ukrautoprom

AvtoKasta