Новий Volkswagen T7 Multivan 2022 (нова платформа, технологічний салон і гібридна установка)

Multivan вступає в електричну еру. Виконання T7 Volkswagen Type 2 стане першим автомобілем в лінійці моделі з  підключаємим гібридним двигуном.

фото: carscoops

Гібридна версія з’явилася завдяки використанню нової платформи MQB, як у серійних авто VW Group, від Audi A3 до невеликого фургона Volkswagen Caddy. Новинка виявилася ширше і нижче за попередню модель. Основа лобового скла висунута так далеко вперед, що тепер між дверима і передньою стійкою з’явилося додаткове вікно, що надає більше класичний вид MPV.

фото: carscoops

Капот вийшов більш плоским, а решітка на всю ширину і фари надають T7 більш динамічний і сучасний вигляд, що нагадує класичний квадратний автобус покоління T3 1979-1991 років. Дизайнери VW вирішили перефарбувати повітрозабірники в колір кузова, що є ще однією ретро-посиланням на старий Kombis з повітряним охолодженням. Світлодіодні фари входять в стандартну комплектацію.

 

Давайте зануримося всередину

фото: carscoops

VW також старанно працював над інтер’єром T7, 7 сидінь якого тепер на 25% легше. Другий ряд крісел можна повертати на 180 градусів, а третій ряд тепер складається з окремих знімних сидінь. Новий стіл регулюється по висоті і переміщається між будь-яким з рядів сидінь. Загалом трансформація салону вражає своєю продуманістю.

фото: carscoops

 

В базову комплектацію входить: електричне гальмо стоянки і коробка передач DSG з подвійним зчепленням. І від цього все стає більш технологічним, завдяки приладовому пакету Digital Cockpit, бездротової зарядки смартфона і додатковому проекційному дисплею.

 

Для T7 пропонується вибір з 1,5-літрових TSI потужністю 134 к.с. або 2,0-літрових бензинових TSi потужністю 201 к.с. У наступному році до лінійки додасться дизельний двигун потужністю 148 к.с. Всі три призводять в рух передні колеса через 7-ступінчасту коробку передач DSG.

 

Гібридна установка eHybrid поєднується з 1,4-літровим 4-циліндровим двигуном потужністю на 148 к.с. з електродвигуном потужністю на 85 кВт. Загальна потужність становить 215 к.с. Гібрид буде оснащуватися 6-ступінчастою коробкою передач DSG, що є досить дивним рішенням.

 

Джерело: carscoops

AvtoKasta