Honda створить взуття з унікальною навігаційною системою для людей з вадами зору

Для розробки нової технології японці створили окрему фірму. Новий стартап отримав назву Ashirase.

 

Дебютний проект новоспеченої компанії Ashirase вже зараз називають революційним. Тільки ось до автомобільної галузі він не має ніякого відношення. Стартап працює над внутрішно-взуттєвою навігаційною системою, яка полегшить життя людей з проблемами зору.

 

Нова система отримає ім’я Ashirase, а в продажу вона з’явиться тільки до березня 2023-го. Ashirase – це спеціальне мобільний додаток і пристрій тривимірної вібрації з датчиком руху, який кріпиться всередині взуття.

За допомогою вібрації Ashirase повідомить користувачеві, коли йти прямо, повернути праворуч або ліворуч або ж зупинитися. З новим продуктом слабозорі зможуть інтуїтивно розуміти маршрут, що зробить прогулянку більш безпечною і розслабленою.

 

фото: pistonleaks

За працездатність технології відповідає глобальна навігаційна супутникова система. Вібрація через ступню також дає свободу рук користувача, які можна використовувати для інших функцій, наприклад, для утримання тростини.

фото: pistonleaks

У минулому році Honda представила Ropot – асистента пішого руху для школярів початкових класів. Такий кишеньковий робот, якого можна носити на плечі, вибудує найбільш оптимальний і безпечний маршрут.

 

Тому Honda – це не просто автовиробник. Це також технологічна компанія, яка постійно розробляє продукти нового покоління для різних сфер життя.

 

 

Джерела: zephyrnet і pistonleaks

AvtoKasta