Сітікар Motiv: електричний, безпілотний, одномісний (від автора суперкара McLaren F1)

Прем’єра прототипу міського автомобіля майбутнього під назвою Motiv відбулася на виставці мобільних інновацій MOVE 2020 в Лондоні.

електричний безпілотник Motiv

Група британських компаній на чолі з дизайнерським бюро Gordon Murray Design розробила багатофункціональну платформу для безпілотного електричного транспорту. На її основі створили сітікар Motiv, який може бути використаний для перевезення пасажирів, транспортування людей на інвалідних візках або доставки товарів кур’єрськими службами.

електричний безпілотник Motiv

 

Згідно прес-релізу Gordon Murray Design, в цьому “мікробі” встановлений електричний мотор на 20 кВт і батарея з рідинним охолодженням ємністю 17.3 кВт * год і навіть є можливість швидкої зарядки. Далекобійність машини – 100 км, а швидкість – 65 км / ч. Ці технічні характеристики роблять Motiv цілком придатним для використання в міських умовах.

Орієнтовна вага – 450 кг. Тому цю машину можна кваліфікувати як квадроцикл, що має спростити і прискорити виробничий процес.

Motiv був створений для автономного маневрування в щільному потоці машин за допомогою системи сенсорів і радарів. Платформу можна перетворити в вантажний транспортний засіб з максимальним завантаженням об’ємом в 1100 літрів.

Для проведення випробувань в реальних умовах виробник шукає партнерів серед провайдерів автономних технологій, і за планом в серійне виробництво Motiv може надійти в перспективі від двох до п’яти років.

 

Джерело:  gordonmurraydesign.com

Поділитись:
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі