Skoda представила нову стратегію Next Level. Ставка на електромобілі.

Skoda розповіла про свої цілі і плани на це десятиліття, зібравши їх в нову стратегію під назвою Next Level.

 

Плани амбітні: до 2030 року компанія має намір збільшити щорічний обсяг продажів до 1,5 млн автомобілів. У карантинному 2020 року Skoda реалізувала один мільйон машин, а рекордним залишився 2019 й з результатом 1,24 млн.

 

Основна ставка, як і зараз, зроблена на Європу: тут Skoda має намір пробитися в п’ятірку лідерів (зараз вона на восьмому місці за обсягом продажів). Головним інструментом для цього стануть електромобілі.

 

Зараз в гамі є тільки відносно великий і дорогий кросовер Skoda Enyaq iV, а маленький хетчбек Citigo iV протримався на конвеєрі менше року. Однак до 2030 року компанія має намір випустити як мінімум три батарейні моделі, які виявляться компактніше і дешевше паркетника Enyaq. За планом, частка електромобілів в європейській структурі продажів досягне 50-70% (в залежності від країни).

Фото: компанії Skoda

:

Втім, за межами Євросоюзу Skoda як і раніше буде робити ставку на традиційні автомобілі з двигунами внутрішнього згорання. Основна гамма в тому чи іншому вигляді збережеться: навіть велика Skoda Superb залишиться в строю у вигляді лифтбека і універсала. Головна мета – стати європейським брендом номер один на ринках України, Індії та Північної Африки. 

 

За перехід в цифрову епоху відповідає принцип Simply Clever 2.0. Це кілька напрямків, скажімо, запуск системи PowerPass для зручної зарядки (додаток буде доступно на 30 ринках і відкриє доступ до 210 000 пунктам зарядки в Європі).

 

Або розширення продажів через віртуальні шоу-руми до 20% до 2025 року (зараз такий сервіс працює в Бельгії, Нідерландах, Польщі та Чехії). Вся ця стратегія покоїться на трьох пріоритетах – Expand (розширювати), Explore (досліджувати) і Engage (взаємодіяти, залучати, включати). Зміцнення позиції марки в Європі – це як раз Expand, тоді як словом Engage чехи позначили цифровизацию і технології, що полегшують взаємодію з користувачами (Simply Clever 2.0). Ну а Explore – це вся активність на що розвиваються автомобільних ринках, до яких віднесена і Росія.

 

Skoda Kushaq. Фото: компанії Skoda

 

У цій сфері компанія розраховує і на зростання продажів, і на нові моделі. Зокрема, заявлено, що в середньостроковій перспективі субкомпактний паркетник Skoda Kushaq, створений на платформі MQB-A0-IN спеціально для Індії, з’явиться і на інших ринках.

 

Джерело: ukrautoprom

Поділитись:
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі