Стало відомо, коли Suzuki почне випускати електрокари

Першим ринком, на який марка випустить електричну модель, стане Індія.

 

Компанія Suzuki Motor Corp вирішила підхопити глобальний тренд електрифікації і анонсувала вихід на ринок електричних автомобілів в 2025 році. Почати японський виробник планує з найважливішого для себе ринку – Індії, повідомляє Reuters.

Очікується, що першим електрокаром Suzuki стане компактна модель, стартова вартість якої складе близько 1,5 мільйона ієн (трохи більше 307 тис. грн) з урахуванням державних субсидій.

Фото: The Automotive Blog

 

Фото: The Automotive Blog

 

 

Фото: The Automotive Blog

За словами представника Suzuki Motor Corp, до 2025 року також планує запустить в Індії продажу «потужних гібридних автомобілів», однак поки невідомо, що з’явиться першим – бензо-електричні авто або ж повністю «зелена» модель. 

 

Можливо, першим електрокаром марки стане версія кей-кара Wagon R з приставкою EV (Electric Vehicle), яку спільне підприємство Maruti-Suzuki початок тестувати ще в 2018 році. На сьогоднішній день виробник відчуває більше 50 прототипів Wagon R EV, і на початку липня один з них потрапив в об’єктив фотошпигунів без камуфляжу.

 

За попередніми даними, 3,6-метровий електрокар розділить платформу з «паливним» аналогом, зможе проїжджати до 200 кілометрів на одній зарядці, а поповнити його акумулятор до 80 відсотків можна буде за 40 хвилин. Салон оснастять сучасною мультимедійною системою з сенсорним екраном, що підтримує протоколи Apple CarPlay і and Android Auto, мультируль і клімат-контролем.

 

Джерела: cartoq     Reuters,     The Automotive Blog

AvtoKasta