Стартував проект зі створення масового українського електромобіля “Порто-Франко 42”

В Україні стартував проект зі створення масового електромобіля. Нова модель обіцяє бути вельми доступною: розробники називають вартість від 9 до 12 тис. доларів.

 

Електрокар отримав нетипову назву – “Порто-Франко 42”. Як відомо, Порто Франко перекладається, як «вільний порт», а 42 – населення України в мільйонах.

 

Координатор проекту Ярослав Пащенко розповів, що «Порто-Франко 42» – модель С-класу довжиною 4,5 м, шириною 1,8 м, висотою 1,55 м. Дорожній просвіт складе 165 мм.

В планах розробників зробити кілька типів кузова, але поки представлений тільки ескіз седана. Ескіз створювався дизайнером Романом Прядько. Дизайн вийшов досить ефектним і стрімким.

 

Повідомляється, що український електромобіль зможе розганятися до 100 км/год менш, ніж за 10 секунд. “Порто-Франко 42” позиціонують як сімейну модель з молодіжним дизайном і спортивними нотками.

 

Розробники запевняють, що виробництво почнуть тільки після того, як доведуть якість і безпеку до світових стандартів. На даний момент ведуться переговори з інвесторами, причому 25% зібраних коштів хочуть відправити на соціальні цілі. 

 

 

Джерело:  «ТопЖыр»

AvtoKasta