Tata представила електрокар з мохом у салоні

Індійська компанія Tata Motors представила на моторшоу в Нью-Делі прототип майбутнього серійного кроссовера, який отримав назву Sierra.

Це ж ім’я використовувалося для позашляховика, що випускався з 1991 по 2000 рік.

Разом з назвою, що дістався концепту від оригінальної Sierra, шоукар успадкував незвичайну конфігурацію сидінь: задній диван встановлений по лівому борту машини. При цьому у електромобіля четверо дверей (включаючи кришку багажника), одна з яких зсувається в бік.

 

Tata Sierra EV Concept

У концепту електрична силова установка, незвичайна конфігурація сидінь і оздоблення інтер’єру з натуральних матеріалів, в тому числі дерева і справжнього моху. Салон оформлений в мінімалістичному стилі і з упором на «близькість до природи», про що свідчить широке застосування натуральних матеріалів. Із сучасних систем Sierra EV дісталася тільки цифрова приладова панель – в Tata пояснили це тим, що автомобіль закликає до «цифровому детокс» або, іншими словами, відмови від гаджетів. Тому в ньому немає навіть мультимедійної системи.

Tata Sierra EV Concept
Tata Sierra EV Concept

 

В основу Tata Sierra EV лягла модульна платформі Tata ALFA, яка вже використовується для хетчбека Altroz. Однак у випадку з концептом була використана особлива конфігурація цієї платформи, призначена для електромобілів. Шоукар не тільки є передвісником майбутньої серійної моделі, але і демонтує нову дизайнерську концепцію марки під назвою Impact 2.0. Її характерна особливість – плавні лінії, прості форми і увага до деталей.

За попередніми даними, «товарний» Tata Sierra з’явиться до 2023 року, причому модель отримає не тільки електричну модифікацію, а й версії з моторами внутрішнього згорання.

 

Джерело: Мотор

Поділитись:
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі