Tesla безкоштовно видасть новий електрокар, якщо у старого відвалиться кермо

Вже як мінімум один власник дефектної Tesla Model Y зміг добитися замінисвого авто на нове.
Власник електрокара Tesla Model Y з кермом, що відвалилося, отримає новий автомобіль безкоштовно.

Історія почалася ще наприкінці січня і широко обговорювалася: тоді стало відомо про інцидент з дефектним електрокаром Tesla, у якого прямо під час руху відвалилося кермо – на щасливий збіг обставин, ніхто не постраждав, а машину вдалося зупинити на узбіччі. Тепер вона отримала продовження: власник Model Y зміг довести, що не винен у тому, що сталося, і зажадав від Tesla замінити машину на нову. І автовиробник погодився.

Як повідомляє Insideev, власник електромобіля з кермом, що відвалилося, провів опитування в одній із соцмереж: він попросив поради, що йому робити з дефектною машиною – її полагодили, проте впевненості в її безпеці у чоловіка немає. Найменша кількість голосів набрав варіант залишити електрокар собі та продовжити його експлуатувати. Набагато більше людей (83 відсотки) проголосували за те, щоб Tesla замінила Model Y на нову.

У Tesla підтвердили, що готові забрати Model Y з ненадійним кермом для досліджень і надати чоловікові абсолютно новий електрокар тієї ж моделі. При цьому компанія не взяла на себе відповідальність за те, що трапилося – заміну автомобіля в Tesla пояснили клієнтоорієнтованістю. Терміни доставки нової машини не уточнюються.

Варто зазначити, що цей випадок – не єдиний. У 2020 році кермо на ходу відірвалося у Model 3, причому, як і у випадку з Model Y, це був абсолютно новий автомобіль. Пізніше з’ясувалося, що справа була в болті, що кріпив кермо до колонки, – його просто забули прикрутити.

 

Джерела:   insideevs  thedrive

AvtoKasta