Китайський електромобіль… у вигляді 3-метрового динозавра

Alibaba, як і будь-який китайський сайт, це портал дивних товарів. Цього разу журналісти Electrek натрапили на цікаву позицію у категорії електромобілів — електричний транспортний засіб у вигляді… динозавра.

Електродинозавр довжиною близько 3 метрів пропонує швидкість 50 метрів за хвилину, тобто приблизно 3 км/год. Елементи керування встановленні на самому диво-транспорті, але є й пульт дистанційного керування.

Окрім стандартної проходки, динозавр має функцію відкривання/закривання рота, махання хвостом та включення “світлових ефектів”.

Винахід має двигун потужністю 700 Вт (майже 1 кінська сила!) і пару акумуляторних батарей. Продавець каже, що одного заряду вистачає на 6 годин роботи, що досить непогано для такого дивного транспорту — для порівняння стандартний електровелосипед забезпечить 3 години безперервної роботи. З огляду на розміри динозавра, це очікувано — той вмістить акумулятор більшого розміру, ніж тендітний електричний велотранспорт.

Фото: electrek

Щодо того, як рухається транспорт, то, ймовірно, на ногах динозавра встановлені маленькі коліщата плюс додатковий двигун, який рухає їх зі сторони в сторону. Однак у реальності здається, що динозавр дійсно йде, а не їде.

Динозавр має обмеження ваги до 150 кг, тож навряд чи це просто дитяча іграшка. На промовідео товару на ньому їздять дорослі люди — і можливо дійсно так просувають новий вид електротранспорту. Обійдеться такий динозавр “всього” у $3500.

Electrek нині вже зібрав цілу колекцію “дивного електротранспорту” з Alibaba, у переліку — електровелосипед-таксікрихітний евакуаторавтобус-тигр чи електробудинок на колесах.

 

Джерела: electrek    itc

 

AvtoKasta