Бородянка та Ірпінь отримали від Ілона Маска сонячні панелі

Міські центри первинної медико-санітарної допомоги Ірпеня та Бородянки отримали від Ілона Маска сонячні панелі та системи збереження енергії Tesla Powerwall.

Про це повідомляють “Коментарі” з посиланням на інформацію Держспецзвʼязку України. У медичних закладах Ірпеня та Бородянки сонячні панелі Tesla забезпечать безперебійне живлення.

фото: comments.ua

Так, ірпінська амбулаторія отримала три комплекти пристроїв з 12 сонячними панелями. До Бородянки доставили також три комплекти з дев’ятьма сонячними панелями. Кожен таких комплект має потужність 40 кВт.

Окрім того, амбулаторіям Ірпеня та Бородянки волонтери передали близько двох сотень коробок із необхідними медикаментами. Цю гуманітарну допомогу зібрали в Іспанії та Бельгії.

Прокоментував допомогу Ілона Маска Україні радник голови Київської обласної військової адміністрації з гуманітарних питань Олексій Кулеба: “Сьогодні дві амбулаторії в Бородянці та Ірпені отримали сонячні панелі та системи збереження енергії Tesla Powerwall. Ці сонячні батареї та генератори здобули велику популярність в Америці. Енергетична система Powerwall має високу автономність і забезпечує резервне живлення під час відключень електрики”.

 

Джерело: Коментарі

Поділитись:
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі