Електричний велосипед за $9000 може їздити і по воді

Новозеландська компанія Manta 5 продемонструвала свій новий продукт — електричний велосипед на підводних крилах Manta 5 Hydrofoiler SL3. Він спроєктований таким чином, що всі, хто вміє кататись на звичайному велосипеді, зможуть освоїти їзду по воді за лічені хвилини.

фото: manta5

Свій перший водний велосипед XE-1 компанія Manta 5 представила у 2017 році. Він позиціонувався як електромобіль з педалями та міг запропонувати чотиригодинну прогулянку по воді з максимальною швидкістю 21 км/год. Через п’ять років компанія виводить на ринок велосипед на підводних крилах нового покоління. Він відрізняється свіжим дизайном й більш зручний та простий у використанні.

Manta 5 Hydrofoiler SL3 має модульну конструкцію, що спрощує його перенесення та транспортування. Він складається із п’яти окремих частин. У зібраному вигляді байк досягає 2,2 метрів у довжину, 2 метрів у ширину та 1,4 метра у висоту. Як стверджують у компанії, завдяки запатентованій технології «легкого запуску» навіть новачки зможуть освоїти їзду на SL3 протягом 40 хвилин.

 

Композитне монококове шасі в поєднанні з фіксованою хордою утримує велосипед у вертикальному положенні, навіть коли він нерухомий. У разі ризику перекидання спеціальний датчик нахилу автоматично вимикає живлення гвинта. Дросельна заслонка дозволяє легко запустити байк одним натисканням кнопки. Усі необхідні дані, такі як рівень заряду батареї, зусилля на дросельній заслінці та педалях відображаються на дисплеї.

фото: manta5

SL3 оснащений електродвигуном потужністю 2500 Вт, що дозволяє розвивати максимальну швидкість 20 км/год. На ринку велосипед буде доступний у трьох модифікаціях: SL3, SL3+ та SL3 Pro. Базова укомплектована батареєю ємністю 600 Втгод, версії SL3+ та SL3 Pro — 1000 Вт/год.

Одного заряду батареї вистачає на 4,5 години їзди. Акумулятор захищений прозорим корпусом з подвійним водонепроникним шаром. Також додатковий захист встановлено навколо гвинта.

 

На ринку новий гідрофойлер Manta 5 SL3 з’явиться на початку 2023 року. Орієнтовна вартість електровелосипеда на підводних крилах — від 7000 до 9000 доларів.

 

Джерела: manta5  autocentre

AvtoKasta