Навігатор Waze допоможе власникам електромобілів знайти місце зарядки (Україна одною з перших отримала цю функцію)

Відтепер власник електромобіля зможе знаходити зарядні станції для електромобілів на маршруті, який він прокладає у Waze.

Важливим моментом тако; є те, що користувачі Waze самі зможуть надсилати інформацію про працюючі зарядні станції. Оскільки дуже часто інформація про станції зарядки для електромобілів є застарілою або ненадійною, у Waze вирішити полегшити цей пошук і надали своїм користувачам можливість повідомляти актуальну інформацію щодо зарядної інфраструктури. Редактори карт із Waze будуть у режимі реального часу переглядати та оновоювати ці дані, щоб інформація на картах у застосунку була максимально точною.

Україна одна з найперших отримала доступ до нової функції Waze – електромобілі та електричні зарядні станції.

Користувачі можуть здійснювати пошук електрозарядок по назві, пошук навколо місця свого розташування, та вздовж маршруту. Waze показує типи портів на станції, максимальну швидкість/потужність зарядки, варіанти оплати, опис місцерозташування станції, та контакти провайдера послуги.

Що для цього потрібно?

Налаштовується це все в два простих кроки:

  • вмикаємо параметри електромобіля
  • вказуємо типи портів зарядки, які підходять саме вашому авто.

У подальшому, функціонал буде розширюватися – з’явиться інформація про ціни, вільні порти, додаткові фільтри, тощо.

Інформація про зарядні станції надається “третіми” компаніями. Редактори не можуть перевірити всі пристрої, але можуть виправити деякі помилки.

Станції, в назві яких є знак “блискавка” – найактуальніші.

 

Джерело: blog.google/waze

AvtoKasta