Porsche встановлює найшвидшу зарядну станцію в Україні (320 кВт та зарядом до 80% за 25 хвилин)

Дилерський центр «Порше Центр Київ Аеропорт» встановлює швидку зарядну станцію, де від 5% до 80% заряду електрокар отримає у середньому за 25 хвилин. Найпотужніша в країні зарядна станція з’явиться на початку червня 2021 року в Київській області, на території дилерського центру «Порше Центр Київ Аеропорт» поблизу Борисполя.

 

Власники Porsche зможуть вільно і головне безкоштовно користуватися новою потужною станцією на паркувальному майданчику для клієнтів перед дилерським центром.

Porsche встановлює найшвидшу зарядну станцію в Україні з потужністю 320 кВт та зарядом до 80% за 25 хвилин (вона безкоштовна для власників Porsche)

Станція відрізняється спеціальними холодильними системами та характеристиками, які роблять її найшвидшою у країні:

  • Максимальна потужність для заряджання одного автомобіля — 320 кВт, або двох авто одночасно – по 160 кВт для кожного.
  • Споживча потужність станцій – 50 кВ·А або 110 кВ·А, з вихідною напругою від 150 В до 920 В постійного струму.
  • Час заряджання акумуляторних модулів зарядної станції: 3,5 год за споживчої потужності 50 кВ·А, або 1,5 год за споживчої потужності 110 кВ·А.

 

До речі, минулого року Porsche презентував свій перший електрокар Taycan, з моменту виходу моделі навесні 2020 року, і станом на травень 2021 року, вже продано 96 автомобілів. Разом зі зростанням популярності на електрокари у країні зростає попит і на швидкі зарядні станції. Приміром, на новій потужній зарядній станції у Порше Центр Київ Аеропорт Porsche Taycan можна повністю зарядити за 45-60 хвилин.

Фото: unsplash

Водночас минулого року Porsche запустив проект Porsche Destination Charging. У межах проекту бренд фактично безкоштовно встановлює свої зарядні станції на території преміальних партнерських локацій. Долучитися до проекту можуть заміські комплекси, ресторани, готелі, салони краси тощо. У свою чергу, клієнти Porsche безкоштовно заряджають авто на таких локаціях, а власники інших брендів сплачують вартість, встановлену локацією.

 

Сьогодні до інфраструктури зарядних станцій бренду вже долучилося 14 локацій, і список постійно розширюється. А відтепер ще й нова швидка зарядна станція – бренд продовжує електрифікувати Україну та щодня покращувати життя власників електрокарів.

 

Джерело: Porsche Україна

AvtoKasta