У Великій Британії безпілотний автобус-монстр налякав людей

У місті Кембридж в рамках випробувань вулицями проїхався перший британський автономний шатл.

 

У центрі уваги опинилась не лише його автономна функція, але й надзвичайно потворний зовнішній вигляд, відзначають британські ЗМІ і блогери в соцмережах.

 

На думку британців, які діляться фото в блогах, машина нагадує «одну з тих комах з екзоскелетом», на які так страшно дивитися, а також Трансформерів з мультфільму.

Британці піддали критиці і його форми. Дизайн з виступаючими деталями — потенційна небезпека. Гострі кути на корпусі автобуса можуть стати причиною серйозних травм.

 

Що таке Auto-Shuttles?

Повністю електричний Auto-Shuttles, розробила інженерна компанія Aurrigo. Його перший рейс у Кембриджі відбувся 27 травня. 

 

 

Фото: aurrigo.com

Шатли можуть подорожувати зі швидкістю до 50 км/год. Максимальний пробіг на одній зарядці становить 180-190 км. За одну поїздку вони можуть перевезти 10 пасажирів.

 

Фото: aurrigo.com

 

У перших випробуваннях брали участь три шатли. Вони доставляли пасажирів за маршрутом довжиною близько 3 км з парку Медінглі-Роуд до сусіднього західного кампусу Кембриджського університету.

 

Автомобілі-шатли можуть їздити самостійно на дорогах зі звичайним рухом. Проте оператори безпеки будуть за кермом, щоб взяти керування на себе в будь-який момент, якщо це необхідно.

 

У Кембриджі покладають надії на цей вид транспорту, оскільки у місті є чимало людей, що працюють цілодобово, зокрема працівники екстрених служб. Наразі громадський транспорт не може працювати в такому режимі, але безпілотні автобуси цілком могли би розвозити пасажирів в нічний час.

 

 

Джерела: НВ і  thenextweb

AvtoKasta